Zahradní technika EXTOL LADY
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 7" EXTOL LADY 8856669
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky zahradnické na květiny, 180mm, extol lady 9272
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
GTE 450 Comfort AL-KO
- Otočná žací hlava anoDělitelná hřídel neNáhradní cívka anoTeleskopická rukojeť anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Akustický tlak v LpA[dB(A)] 85Odchylka KpA [dB (A)] 2Hodnota K (m/s^2) 2Akustický výkon LwA[dB(A)] 94Hodnota vibrací (m/s^2) 3.15Typ pohonu ElektrickýNavíjení struny automaticky poklepemZnačka AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka v cm 30Výkon motoru ve wattech 450
Není skladem
Čerpadlo Pon. Sub 11000 AL-KO
| Výkon: | 520 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Není skladem
BMP 30000 Premium AL-KO
- Průměr tlakového potrubí G 2" (59,61 mm)Akustický tlak v LpA[dB(A)] 91Akustický výkon LwA[dB(A)] 102Maximální sací výška v m 6Průměr sacího potrubí G 2" (59,61 mm)Maximální dopravní výška v m 27Maximální podtlak v barech 0.6Odchylka KpA [dB (A)] 2Garantovaná hlučnost [db (A)] 104Pohon čerpadla 1 polohaMaximální průtok l/h 30000Maximální tlak v barech 2.7Značka AL-KOProduktová řada PremiumVýkon v kW 4.1Typ motoru 4-taktníObjem v ccm 196Počet otáček v ot./min 3600Počet válců motoru 1
Není skladem
5271 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
LB 4250 Li 36V AL-KO
- Objem vzduchu v m³/h 870Pracovní doba 7,5 Ah v min 35Možnost vysávání listí? neHodnota vibrací (m/s^2) 1Doba nabíjení 7,5 Ah v min 150Akustický tlak v LpA[dB(A)] 89Odchylka KpA [dB (A)] 3Garantovaná hlučnost [db (A)] 101Hodnota K (m/s^2) 1Rychlost vzduchu při foukání 250Typ pohonu AKUAkumulátorová řada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.Akustický výkon LwA[dB(A)] 98Značka solo® by AL-KOProduktová řada Premium
Není skladem
AKU foukač listí AL-KO 18 V LB 2060
- Doba nabíjení 5 Ah v min 100Rychlost vzduchu při foukání 200Objem vzduchu v m³/h 200Hodnota vibrací (m/s^2) 2Garantovaná hlučnost [db (A)] 88Akustický tlak v LpA[dB(A)] 74Pracovní doba 5 Ah v min 35Akustický výkon LwA[dB(A)] 85Možnost vysávání listí? neOdchylka KpA [dB (A)] 3Akumulátorová řada AL-KO EASY FLEX 20V max.Typ pohonu AKUPracovní doba 2,5 Ah v min 20Značka AL-KOProduktová řada Easy
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Aku sekačka 20V LI-ION 340mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75561
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 34 cm |
| Plocha trávníku: | 250 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Multitool Pwf Csa 4220li - Výšk. Proř. AL-KO
- Délka nože v cm 20Napínání řetězu bez nářadíMaximální rychlost řetězu 14Akumulátorová řada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.Členění 3/8" specialHodnota K (m/s^2) 1Pilový řetěz 3/8"Odchylka KpA [dB (A)] 3Akustický výkon LwA[dB(A)] 93Napínání řetězu bez nářadí anoTyp pohonu AKUGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Mazání řetězu automatickyHodnota vibrací (m/s^2) 1.6Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80Značka solo® by AL-KO
Není skladem
AKU sekačka SOLO solo® by AL-KO 36 V 4757 Li SP
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Makita 652024746 válec s noži pro vertikutátor UV3600 pro prořezávání trávníku
-12%
Není skladem
Makita 652024718 válec s noži pro vertikutátor EV-3213 pro prořezávání trávníku=newYA00001316
-12%
Není skladem
Makita 191657-9 kruhový kartáč VC1310L
-12%
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-9%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Tlakový postřikovač zádový 16L Kreator KRTGR6816B
-6%
- Objem nádoby: 16 L
- Max. tlak: 2 bar
- Délka hadice: 1,16 m
- Délka postřikovací tyčky: 0,6 m
Není skladem
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
-12%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Makita UH009GZ Aku plotostřih 750mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 720 W
- Délka řezu: 750 mm
- Počet úderů naprázdno: 0-2000/3600/5000 min-1
Není skladem
Makita DUS054Z Aku postřikovač 5 l Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Tlak: max 3 bar
- Průtok vody: max 0,91 l/min
- Objem nádrže: 5 l
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
AKU řetězová pila 20V LI-ION 300mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7570
- Napětí: 20 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 5.6 m/s
- Délka lišty: 300 mm
- Řetěz: 3/8
Není skladem
Makita UB001GM101 Aku ofukovač Li-ion XGT 40V/4,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V / 4,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 0-19.550/22.500 min-1
- Max. průtok vzduchu: 13,7/15,8 m3/min
- Rychlost vzduchu: 0-54,5/62,8 m/s
Není skladem
Aku foukač listí 20V LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDPG7521
-5%
- Max. průtok vzduchu: 9,5 m³/min
- Max. rychlost vzduchu: 145 km/h
- Otáčky naprázdno: 13.000 min⁻¹
- Napětí: 20 V
Není skladem