Zahradní technika Creador
PodkategoriePodobné produkty
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Pařník KOMFORT 43 V-Garden
- Rozměry: délka 100 x šířka 60 x výška 40 cmKomůrkový polykarbonát 4 mm s UV filtrem2x výklopná okna
Skladem - ihned k odběru
Zádový pístový postřikovač SOLO 425 Comfort
-29%
- Určeno pro běžné použití při ochraně rostlin na středně velkých pozemcích, zahradách, sklenících a při krajinářských úpravách.Vhodné pro použití všech schválených chemikálií a tekutých hnojiv na ochranu rostlin.Vedle svého primárního využití v oblasti ochrany rostlin je taktéž vhodný např. pro aplikace v průmyslu nebo pro prevenci škodlivého hmyzu a chorob v zemědělství a lesnictví.
Skladem - ihned k odběru
Ruční akumulátorový postřikovač SOLO 260
-16%
- Bateriový ruční postřikovač SOLO 260 je praktický a univerzální pomocník do zahrady a domácnosti. Díky výkonnému a přitom malému akumulátorovému čerpadlu s lithio-iontovou baterií odpadává nutnost ručního tlakování. Komfort, nízkou hmotnost a jednoduchost použití ocení každý hobby zahrádkář. Uživateli přitom umožňuje nepřetržitou aplikaci postřiku až po dobu 60-ti minut.
Skladem - ihned k odběru
Provzdušňovací válec pro vertikutátor AL-KO
- Pracovní šířka provzdušňování 36 cmHmotnost cca v kg 1,1
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 10m EXTOL CRAFT 414175
-26%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Rychlospojka na hadice 1/2" Kreator KRTGR6001
-20%
Skladem - ihned k odběru
Olej V-GARDEN SAE30 1 L VeGA
- obj.č 18SAE301Lolej pro 4-taktní motory zahradnítechniky
Skladem - ihned k odběru
Rychlospojka na hadici, 1/2" EXTOL PREMIUM 8876401
-39%
- Technické parametry: 1/2"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Ocelový gril - HECHT BARREL
-3%
- Zahradní gril na uhlí z ocelového plechu.
- Ošetření černou žáruvzdornou barvou.
- Velké ocelové odkládací plochy.
Skladem - ihned k odběru
Horkovzdušný odstraňovač plevele 2000W Powerplus POWXG6611
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 2.000 W
- Teplota vzduchu: I: 80stC - II: 600stC
- Průtok vzdchu: 550 l/min
Skladem - ihned k odběru
Rudlík 120kg 6 kol schodišťový, skládací Kreator KRT670306
-13%
- Max. zatížení 120 kgRozměr lopaty 300 x 290 mmCelková velikost: 1120 x 485 x 645 mmCelková složená velikost: 730 x 485 x 365 mmPrůměr kola: 150 x 33 mm (PPplusTPR)Ocelový rám a lopata
Skladem - ihned k odběru
Ruční vřetenová sekačka - HECHT 514 PROFI
-16%
- Ruční vřetenová sekačka se záběrem 46 cm.Koš o objemu 50 l.Kovové šasi.Bezkontaktní nožový válec.
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Zahradní rozmetadlo 23kg Kreator KRTGR9005
-15%
- Hmotnost: 7,9 kg
- Max. pracovní záběr: 3,5 m
- Max. kapacita nádoby: 23 kg
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
ZAHRADNÍ VOZÍK GGW 250 Güde 94336
-25%
- Ložná plocha: 75 l
- Max. nosnost: 250 kg
- Max. klopné zatížení: 120 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 500
Skladem - ihned k odběru
Kombinované ponorné čerpadlo GS 750.1 2V1 Güde 94600
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 16500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
VERDEMAX zahradní plůtek 3432
- Verdemax nabízí široký sortiment zahradních potřeb, jejichž předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní potřeby s delší životností a usnadňující práci.
- Verdemax dekorační plůtky jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Jsou vhodné jako okrasný doplněk pro vaše předzahrádky či zahrady. Okrasný zahradní plůtek VERDEMAX 3432 Okrasný zahradní plůtek VERDEMAX je určen k oddělení mezi skalkami a záhony tak, aby vytvořil konturu a charakteristiku vaší zahrady. Materiál: kvalitní plast s UV filtrem Rozměry jednoho dílce: 46x26 cmV balení 5 dílců.Cena je za 1 celé balení. Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví. Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.
Skladem - ihned k odběru
Altán LEONARDO 33 - síť(moskytiera) VeGA
- Moskytiéra pro altán LEONARDO 33, nejedná se o celý altán.
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300w, 1400l/h, 10m EXTOL CRAFT 414170
-24%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1400 l/hod |
| Dopravní výška: | 50 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru