Zahradní technika Cleancraft
PodkategorieVysokotlaký čistič HDR-K 96-28 BL 7109628 Cleancraft
-7%
- Max. provozní tlak: 270 bar
- Max. čerpané množství: 960 l/h
- Max. přívodní teplota: 60 °C
- Výstuž tlakové hadice: Ocelová
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaký čistič HDR-K 66-20 BL 7103662 Cleancraft
-10%
- Max. provozní tlak: 200 bar
- Max. čerpané množství: 660 l/h
- Max. přívodní teplota: 50 °C
- Výstuž tlakové hadice: Ocelová
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zařízení pro stříkání pěny pro HDR-H 48-15 7163011 Cleancraft
-5%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tryska 25° pro HDR-H 48-15 7163010 Cleancraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ruční stříkací pistole pro HDR-H 48-15 7161005 Cleancraft
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaký čistič s ohřevem HDR-H 48-15 7150481 Cleancraft
-13%
- Max. provozní tlak: 110 bar
- Max. čerpané množství: 480 l/h
- Max. přívodní teplota: 90 °C
- Délka hadice: 10 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaký čistič HDR-K 90-20 7102902 Cleancraft
-13%
- Pracovní tlak: 200 bar
- Max. tlak: 200 bar
- Max. čerpané množství: 900 l/h
- Max. přívodní teplota: 60 °C
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahnutá trubice pro HDR-H 48-15 7162014 Cleancraft
-9%
Není skladem
Podobné produkty
AKU foukač listí AL-KO 18 V LB 2060
- Doba nabíjení 5 Ah v min 100Rychlost vzduchu při foukání 200Objem vzduchu v m³/h 200Hodnota vibrací (m/s^2) 2Garantovaná hlučnost [db (A)] 88Akustický tlak v LpA[dB(A)] 74Pracovní doba 5 Ah v min 35Akustický výkon LwA[dB(A)] 85Možnost vysávání listí? neOdchylka KpA [dB (A)] 3Akumulátorová řada AL-KO EASY FLEX 20V max.Typ pohonu AKUPracovní doba 2,5 Ah v min 20Značka AL-KOProduktová řada Easy
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Aku sekačka 20V LI-ION 340mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75561
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 34 cm |
| Plocha trávníku: | 250 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Multitool Pwf Csa 4220li - Výšk. Proř. AL-KO
- Délka nože v cm 20Napínání řetězu bez nářadíMaximální rychlost řetězu 14Akumulátorová řada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.Členění 3/8" specialHodnota K (m/s^2) 1Pilový řetěz 3/8"Odchylka KpA [dB (A)] 3Akustický výkon LwA[dB(A)] 93Napínání řetězu bez nářadí anoTyp pohonu AKUGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Mazání řetězu automatickyHodnota vibrací (m/s^2) 1.6Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80Značka solo® by AL-KO
Není skladem
AKU sekačka SOLO solo® by AL-KO 36 V 4757 Li SP
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Makita 652024746 válec s noži pro vertikutátor UV3600 pro prořezávání trávníku
-12%
Není skladem
Makita 652024718 válec s noži pro vertikutátor EV-3213 pro prořezávání trávníku=newYA00001316
-12%
Není skladem
Makita 191657-9 kruhový kartáč VC1310L
-12%
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-9%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Tlakový postřikovač zádový 16L Kreator KRTGR6816B
-6%
- Objem nádoby: 16 L
- Max. tlak: 2 bar
- Délka hadice: 1,16 m
- Délka postřikovací tyčky: 0,6 m
Není skladem
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
-12%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Makita UH009GZ Aku plotostřih 750mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 720 W
- Délka řezu: 750 mm
- Počet úderů naprázdno: 0-2000/3600/5000 min-1
Není skladem
Makita DUS054Z Aku postřikovač 5 l Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Tlak: max 3 bar
- Průtok vody: max 0,91 l/min
- Objem nádrže: 5 l
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
AKU řetězová pila 20V LI-ION 300mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7570
- Napětí: 20 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 5.6 m/s
- Délka lišty: 300 mm
- Řetěz: 3/8
Není skladem
Makita UB001GM101 Aku ofukovač Li-ion XGT 40V/4,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V / 4,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 0-19.550/22.500 min-1
- Max. průtok vzduchu: 13,7/15,8 m3/min
- Rychlost vzduchu: 0-54,5/62,8 m/s
Není skladem
Aku foukač listí 20V LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDPG7521
-5%
- Max. průtok vzduchu: 9,5 m³/min
- Max. rychlost vzduchu: 145 km/h
- Otáčky naprázdno: 13.000 min⁻¹
- Napětí: 20 V
Není skladem
Makita DUM111ZX Aku nůžky na trávu Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Počet kmitů: 2500 min-1
- Šířka řezu: 110 mm
- Nastavení řezu: výška 15/20/25mm
Není skladem
Makita DUR192LZ Aku vyžínač Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 0-4.500/0-6.000 min-1
- Závit: M10 x 1,25 LH
- Hmotnost: 2,3 / 3 kg
Není skladem
Makita UX01GZ01 Aku motorová jednotka Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 1.000 W
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0-5700 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0-8200 min-1
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem