Zahradní technika Cleancraft
PodkategorieVysokotlaký čistič HDR-K 96-28 BL 7109628 Cleancraft
-7%
- Max. provozní tlak: 270 bar
- Max. čerpané množství: 960 l/h
- Max. přívodní teplota: 60 °C
- Výstuž tlakové hadice: Ocelová
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaký čistič HDR-K 66-20 BL 7103662 Cleancraft
-10%
- Max. provozní tlak: 200 bar
- Max. čerpané množství: 660 l/h
- Max. přívodní teplota: 50 °C
- Výstuž tlakové hadice: Ocelová
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zařízení pro stříkání pěny pro HDR-H 48-15 7163011 Cleancraft
-5%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tryska 25° pro HDR-H 48-15 7163010 Cleancraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ruční stříkací pistole pro HDR-H 48-15 7161005 Cleancraft
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaký čistič s ohřevem HDR-H 48-15 7150481 Cleancraft
-13%
- Max. provozní tlak: 110 bar
- Max. čerpané množství: 480 l/h
- Max. přívodní teplota: 90 °C
- Délka hadice: 10 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaký čistič HDR-K 90-20 7102902 Cleancraft
-13%
- Pracovní tlak: 200 bar
- Max. tlak: 200 bar
- Max. čerpané množství: 900 l/h
- Max. přívodní teplota: 60 °C
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahnutá trubice pro HDR-H 48-15 7162014 Cleancraft
-9%
Není skladem
Podobné produkty
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Chrániče uší (sluchátka) ekonomic Kreator KRTS40001
- EN352-1
- SNR 26
- Vyztužený hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Není skladem
Vysokotlaká myčka GHD 180 Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 2.400 W/P1Volnoběžné otáčky: 3.600 ot./min.Max. tlak: 180 barPracovní tlak: 110 barMax. průtok: 360 l/hod.Max. vstupní tlak vody: 4 barVáha: 20.46 kg
Není skladem
Fzr 70435-0 2x20v sekačka fieldmann
-30%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 750 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Fzs 9004 žací nůž fieldmann
-32%
- Náhradní žací nůž pro křovinořezy
- Vhodné pro FZS 3002/3003/3020/4003/5003-B, FZS 2050E
Není skladem
Fzp 9002 lišta fzp 2001/2005-e fieldmann
-18%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 3/8´
- Vhodné pro pily FZP 2001/2002/2005/2020 E/4216-B/5016-B/2030-E
Není skladem
Fzr 5115-170b benz. sekačka fieldmann
-35%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Weibang WB LV50K
- WEIBANG WB LV50K je výkonný profesionální průmyslový vysavač navržený pro efektivní úklid bioodpadu, jako jsou listí, větvičky a jiné nečistoty na velkých plochách. S motorem Kawasaki FJ180V o výkonu 6 HP poskytuje tento vysavač mimořádnou sílu a spolehlivost pro každodenní komerční využití.Vysavač nabízí průtok vzduchu 59 mł/min, což zajišťuje rychlé a efektivní odsávání. Flexibilní hadice o průměru 160 mm a délce 4 metry, která je součástí balení, umožňuje snadný přístup k těžko dostupným místům. Tryska s rukojetí poskytuje pohodlnou manipulaci při práci.S pěti ostrými noži a turbínou o průměru 355 mm je WEIBANG WB LV50K schopen zvládnout i náročnější úkoly. Tento model je robustní a přitom kompaktní, s hmotností 55 kg, což zajišťuje snadnou manipulaci a přepravu.Bezpečnostní spínač je umístěn tak, aby se zabránilo nesprávnému používání. Manipulací se záklopkou můžete nastavit směr výhozu.WEIBANG WB LV50K je ideální volbou pro profesionální zahradníky, údržbáře a techniky, kteří potřebují spolehlivý a výkonný nástroj pro efektivní úklid venkovních prostor. Motor: Kawasaki 6 HP
- Model motoru: FJ180V
- Průtok: 59m3/min
- Startování: ruční
Není skladem
Weibang WB SH 4003E
| Výkon: | 2400 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem
Fdzn 9106 potah na křeslo pruh fieldmann
-28%
- Potah na křeslo - pruhovaný krémovýVodě odolné potahy vyrobené ze 100 % polyesteru
- Potah na křeslo Fieldmann FDZN 4001 a FDZN 4101
- Barevné provedení: pruhovaně krémová barva
- 100 % polyester
Není skladem
Sada zahr. nabytku calypso-t fieldmann
-10%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Není skladem
Motorová sekačka na trávu BIG WHEELER 554.3 R Güde 95476
-29%
- Zdvihový objem válce: 196 cm³
- Šíře záběru: 550 mm
- Objem koše: 65 l
- Délka: 1590 mm
Není skladem
Štít celoobličejový, industrial TOTAL TSP610
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: snadná nastavitelnost velikosti, vzduchové otvory proti zamlžování
Není skladem
Střecha Barcelona béžová 2021 (185 * 115) VeGA
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 160 x 20 MM, 24Z Güde 58171
-23%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
NÁHRADNÍ STRUNOVÉ CÍVKY GRT 550 Güde 95172
-26%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 72
- Výška sestaveného zařízení v mm: 44
- Délka sestaveného zařízení v mm: 72
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 ZR HM-2 Güde 1729
-31%
- Šířka: 1195 mm
- Výška: 1675 mm
- Délka: 1340 mm
- Výkon traktoru: 18 kW • 25 HP
Není skladem
Stříška Detroit RVB V-Garden
Není skladem
PORTO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Není skladem
pH plus PE dóza 2,5 kg V-Garden
- pH plus 1,2 kgProstředek pro zvyšování hodnoty pHVoda ke koupání má mít hodnotu pHv rozmezí 6,8-7,6. Měření hodnoty pHprovádíme minimalně 2x tydně bazénovýmtesterem a okamžitě regulujeme případnéodchylky od idealní hodnoty.
Není skladem
Střecha - Party stan VeGA do 2017 - 2,9x2,9m
Není skladem
Campingový set POLY-STAR VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 136 |
| Šíře stolu: | 86 |
Není skladem
EUROM Flow PRO 550CW
| Výkon: | 550 W |
|---|---|
| Průtok: | 10980 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Scheppach HL 730 vertikální štípač na dřevo 7t (230 V)
-12%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz, indukční
- Příkon: 3000 W
- Otáčky: 2800 ot/min
- Štípací tlak: 7 t
Není skladem