Zahradní technika Beta
PodkategorieBeta OL-180 - Olejnička plechová 180 ml
-7%
- OL-180 - Olejnička plechová 180 ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta PRN-450 - Ruční naviják
-5%
- PRN-450 - Ruční navijákPRN-450 - Ruční naviják Jeho konstrukce a povrchová úprava umožňuje spolehlivé použití i v extrémních povětrnostních podmínkách.Hlavní výhody
- Ruční naviják s maximální tažnou silou až 450 kg
- Naviják najde uplatnění zejména při natahování břemen na přívěsy
- Součást dodávky ručního navijáku PRN-4505m dlouhé ocelové lano s průměrem 4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta LHP-3 - Pojizdné plastové lehátko
-11%
- LHP-3 - Pojizdné plastové lehátko
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta PRK-2000 - Ráčnová kladka 2t
-5%
- PRK-2000 - Ráčnová kladka 2tPRK-2000 - Ráčnová kladka 2t funguje na principu páky a kladkyHlavní výhody
- Ráčnová kladka s maximální tažnou silou až 2000 kg
- Konstrukce a povrchová úprava kladky umožňuje spolehlivé použití i v extrémních povětrnostních podmínkách
- Součást dodávky ráčnově kladky PRK-2000Bezpečnostní pojistka 1,5 m dlouhé ocelové lano o průměru 5 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta LHP-2 - Lehátko montážní 1000x420x270mm
-11%
- LHP-2 - Lehátko montážní 1000x420x270mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta HZ-1,5K - Hydraulický zvedák 1,5t + plastový box
-14%
- HZ-1,5K - Hydraulický zvedák 1,5t + plastový box
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 528099696 řetěz pilový 74cm 1.5mm 3/8" .058" 96čl Makita = old 528099096 = new 191H56-3
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 949000033 kanystr 5l, transparentní
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 988048025 ochranné brýle STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-06507 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, 3m, závit M10x1,25LH
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-19%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-12%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DA00000659 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita WL00000358 kryt grilu komplet MW001G
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000681 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M10x1,25LH=old YA00000633
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NŮŽ NOŽOVÉ HŘÍDELE PRO HC1500EW/HC15
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné brýle 2607990030
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 254X30 MM, 24 Z Güde 55163
-28%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Ponorné kalové čerpadlo GS 4003 P Güde 94638
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8898143 kanystr ocelový na benzín, 20l EXTOL PREMIUM 8863200
- Technické parametry: 20l
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vhodný na benzín, naftu a oleje
Není skladem
PŘEDSAZENÝ FILTR PRO ČERPADLA Güde 94460
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 120
- Výška sestaveného zařízení v mm: 195
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Není skladem
ZAHRADNÍ VOZÍK GGW 300 Güde 94337
-13%
- Ložná plocha: 125 l
- Max. nosnost: 300 kg
- Max. klopné zatížení: 200 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 585
Není skladem
Zvedák na motocykly GMR 560 Güde 24332
-12%
- Maximální nosnost: 560 kg
- Minimální výška: 220 mm
- Maximální výška zdvihu: 780 mm
- Hmotnost (netto): 122 kg
Není skladem
Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem
-6%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem