Zahradní nábytek Sharks
PodkategoriePodobné produkty
Servírovací stolek VeGAS
- Masivni servirovaci stolek meranti VeGAS je zhotoven z velice trvanliveho tvrdeho dřevameranti.Vhodny doplněk ke stolovym sestavam.Servirovaci stolek: 59x82x84 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS 6 set se slunečníkem
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 4013-t zahr.lavice 2 míst.fieldmann
-39%
- Rozměry D122 x H57 x V85 cm
- Pohodlné sezení, možnost dokoupení potahů
- Snadná montáž
- Určeno pro venkovní i vnitřní použití, ošetřeno olejovým nátěrem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONROO VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS MARIA SET 6 KOMPLET
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní party stan GARDEN VeGA
- Ocelova konstrukce se speciálním vyztužením střechyVodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 3,0 x 4,2 mHmotnost: 24 kgRozměr ve složenem stavu: 32x22x160 cmMožnost přikoupit bočnice (na dotaz).Zahradní mobilní party stan GARDEN je skvělým doplňkem do zahrady. V altánu může býtumístěno posezení a tak v něm můžete trávit volné chvíle ve slunných dnech.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Box VICTORIA VeGA
- Box VeGA VICTORIABox s úložným prostorem je vyroben z tvrdého tropického dřeva MERANTI.Box je vhodný pro mimosezonní uschovaní podsedáků a jiných čalouněných doplňků vpergolách.Rozměry boxu: 110x50x60 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI ISTANBUL SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 5010 zahradní židle fieldmann
-37%
- Rozměry 55 x 73 x 91 cm
- Rozměry sedací plochy Š×V×H - 46 x 43 x 43 cm
- Výplň z odolné umělé textílie
- Vhodné pro venkovní i vnitřní použití
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lehátko QUEEN VeGA
- Lehátko QUEENLuxusnípolohovatelné dřevěné lehátkoQueen je vyrobeno z tvrdého tropického dřeva Akacie.Vysoce odolné, vhodné k vnitřnímu i venkovnímu použití při použití vhodné impregnace.Rozměry: 200x69x30.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 4 - 80
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 80 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
URANO set 6 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
JENA SET VeGA
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 88 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 195x60x6 - zelený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 115x50x6-28Z VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavám MAROCO SET 6-AL, VALENCIA SET 6-AL, VERONA SET 6, PARKWAY SET6, PARIS SET 6, VeGAS 4-AL a VeGAS 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Slunečník VeGAS 270C - černý
- - slunečník s kličkou- ocelova konstrukce- průměr 270 cm- polohovatelný, barva černa- pruměr trubky 34 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONTEGO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PALERMO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 160 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha - Party stan VeGA od 2018 - 3,0x3,0m
- Vodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 3,0 x 3,0 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-Přírodní VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-15O VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavě VICTORIA SET 6, ROMA SET 6 a sestavě VeGAS CELERY 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Servírovací stolek KING VeGA
- Masivni servirovaci stolek King s pogumovanymi kolečky je zhotoven z velice trvanlivehodřeva akacie.Vhodny doplněk ke stolovym sestavam.Rozměry: 84x57x84 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9012 stojan slunečníku fieldmann
-25%
- Podstavec pro slunečník z umělé pryskyřice
- Průměr stojanu 44,5 cm
- Celková výška stojanu 32,5 cm
- Hmotnost 12 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 98x50x10 - šedý VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás