Vybavení dílny a pracoviště Sharks
PodkategorieSharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Sharks Rutilové elektrody J421/3,2x350/5kg
-5%
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
-5%
- 1“ ráčna
- počet zubů: 72délka: 250 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Sharks Čistič palubovky - vanilka
-6%
- Péče o automobil - čištič palubovky, vanilka, objem 500 ml, čistí a chrání plastové prvky přístrojové desky, zároveň osvěží interiér příjemnou vůní a osvěžuje barvy.
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Proxxon Sklíčidlo (tříčelisťové) pro DB 250
-4%
- Centrické upínání.
- Čelisti nelze samostatně nastavovat.
- Vnitřní upnutí od 1,5 do 32 mm, vnější upnutí od 12 do 65 mm.
- Uchycení závitem M 16 x 1.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Filtrační sáček Protool PFB-VCP - 5 kusů
- Popis pro: Filtrační sáček Protool PFB-VCP - 5 kusůBalení po 5 kusech Vhodný pro VCP 30 E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 22 EPB
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 22 kW |
| Průtok vzduchu: | 2200 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita SG150 Drážkovačka 150mm,1800W
-12%
- Příkon: 1.800 W
- Otáčky naprázdno: 7.800 min-1
- Diamantový kotouč (O): 150 mm
- Vrtání diamantového kotouče (O): 22,23 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCL180Z Aku-vysavač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Doba použití/akumulátor: max. 20 min/BL1830B
- Max. průtok vzduchu: 1,3 m3/min
- Max. výkon: 30 W
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
900 W úhlová bruska, univerzálně použitelná, 125 mm FLEX LE 9-11 125 L-Boxx 230/CEE
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1400 W INOXFLEX, specialista pro ušlechtilou ocel a legované oceli, 125 mm FLEX LE 14-7 125 INOX ...
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 7500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2100 W úhlová bruska, 230 mm, obouručná FLEX L 21-6 230 230/CEE
-2%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2100 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SUPRAFLEX, speciální bruska na lakované povrchy, dřevo, kámen a kov FLEX SE 14-2 150 Set 230/CEE
-5%
- Max. Ø unášecího kotouče 150 mmOtáčky při chodunaprázdno 600-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměry (d x š x v) 365x200x120 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, 30 l, třída L FLEX VCE 33 L MC 230/CEE
- Příkon max. 1400 WMax. výkon proudění vzduchu 4500 l/minMax. podtlak 25000 PaPlocha filtru 5000 cm2Objem nádoby 30 lKapacita nádoby - kapalina 17 lZásuvka na nářadí 100-2400 WRozměry (d x š x v) 565 x 385 x 520 mmDélka kabelu 7,5 mHmotnost 14,5 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštička na malé plochy FLEX PE 8-4 80 230/CEE
-8%
- Max. Ø leštícího nástroje 80 mmMax. Ø unášecího kotouče 75 mmOtáčky při chodunaprázdno 1300-3900 ot/minPříkon 800 WVýkon 350 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu 4,0 mHmotnost 1,8 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 837916-4 vložka Makpacu BDF446-BDF459
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-61020 sekáč plochý SDS-Plus 250x80mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11405 vrták SDS-Max 20x200/340 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita F-33607 spona 25mm 5.000 ks 18GA pro AT638 =oldF-32586
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sáčky papírové do vysavače, 5 ks pro AdvancedVac 18V-8 BOSCH 2609256F68
-22%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzz 4003 žebřik-štafle 3,2 m fieldmann
-30%
- Žebřík
- Unikátní teleskopický systém
- Vzdálenost mezi příčky 29 cm
- Max. zatížení 150 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200171-e modelář. bruska fieldmann
-34%
| Příkon: | 175 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-26%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 5007-18r sada šroubováků fieldmann
-32%
- Sada 18 ks šroubováků
- FIELDMANN FDS 5007-18RŠroubováky různých velikostí si najdou své uplatnění v každé domácnosti. Ať už potřebujete povolit malý šroubek třeba na hračce pro děti nebo smontovat skříň. Tento set 18 kusů šroubováků vám s tím rozhodněskvěle pomůže. Sada FIELDMANN FDS 5007-18R obsahuje ploché i křížové šroubováky v různých velikostech, takže si můžete vybrat to správné náčiní pro jakoukoliv práci. Šroubováky mají magnetické hroty a špičky, což je příjemný bonus. Praktický držák upevnitelný na stěnu vám pro změnu pomůže udržet nářadí uklizené a zároveň vždy na dosah ruky.Ploché šroubováky: 4.0 x 75mm, 6.5 x 38mm, 6.5 x 100mm, 8.0 x 150mm
- Křížové šroubováky: PH1 x 80mm, PH2 x 38mm, PH2 x 100mm, PH3 x 150mm
- Malé šroubováky s točnou ploché: 2.0 x 50mm, 2.5 x 50mm, 3.0 x 50mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10352-55ar aku vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 14.4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5020-53r gola sada 53 ks fieldmann
-32%
- - 13x 1/4" ZÁSUVKY:4,4,5,5,5,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14MM
- - 21x 1/4" BIT ZÁSUVKY: SL4,5,5,7 PH1,2,3 PZ1,2,3 HW3,4,5,6,7,8,T10,15,20,25,30,40
- - 7x 1/4" HLUBOKÉ ZÁSUVKY: 6,7,8,10,12,13,14MM
- - 3x HEX KLÍČE: 1,5,2,2,5MM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás