Vybavení dílny a pracoviště Sharks
PodkategorieSharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Sharks Rutilové elektrody J421/3,2x350/5kg
-5%
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
-5%
- 1“ ráčna
- počet zubů: 72délka: 250 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Sharks Čistič palubovky - vanilka
-6%
- Péče o automobil - čištič palubovky, vanilka, objem 500 ml, čistí a chrání plastové prvky přístrojové desky, zároveň osvěží interiér příjemnou vůní a osvěžuje barvy.
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Mobilní naftové topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 290 E
| Výkon: | 81 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo MASTER RS 40
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 30 kW |
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vidiový kotouč WS 700, 700ZN, WS 700T, 700PRO
- Vidiový kotouč ke kolébkové pile WS 700, 700A, 700Z, 700PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-73455 sada vrtáků šestihran 1/4" se záhlubníkem 4 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-03006 kotouč řezný nerez 230x2.0x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 196193-0 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old192692-0, 196564-1
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ruční vysavač 20V (bez AKU) Powerplus POWDP6030
-10%
- Napětí: 20 V
- Objem nádoby: 0,6 l
- Maximální podtlak (u turbíny): 8 kPa
- Max. průtok vzduchu: 0,7 m³/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-11%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Automatická nabíječka baterií 35W / 2A / 60Ah Powerplus POWX4201
-8%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 35 W
- Max. výstupní napětí: 12 V DC
- Max. výstupní proud: 2 A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní ochlazovač vzduchu MASTER BC 80
- Max. průchod vzduchu 8000 m3/hod.Příkon 330 WDistribuce CZHmotnost 22 kgNapájecí napětí 220-240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Odvlhčovač MASTER DHP55
| Odvlhčovací výkon: | 45.9 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 400 m3/hod |
| Váha: | 47 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtáky a sekáče sds plus, sada 13ks EXTOL CRAFT 23951
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: 250mm: plochý 20 a 40mm, špičatý, drážkovací, vrtáky: O 6-8-10x160mm, O 8-10-12x210mm, O 10-12-14x260mm, v plastovém kufru
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL CRAFT 405234
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 43 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 160mm, 1200w EXTOL CRAFT 405224
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s prodlouženou rukojetí, 125mm, 1200w EXTOL CRAFT 403127
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nosič brusných výseků, 215mm EXTOL PREMIUM 8894210A
- Technické parametry: 215mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: pro 8894210
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ráčnový set hlavic a bitů 28ks Kreator KRT400009
-6%
- Ráčnový set hlavic a bitů 28ks.
- 9ks nástrčných klíčů 1/416 různých bitů (4x hex , 4x plochý, 4x Philips(R) a 4x Torx(R))
- 1x rukojeť T
- 1x šroubovací držák
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ML001G Aku LED svítilna Li-ion XGT 40V Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V XGT
- Zdroj světla: LED 4 x 0,5 W
- Svítivost: 160 lm
- Intenzita svícení: 3000 lx
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2"18.0-EC C
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chytrá aku-leštička 10,8 V, rotační a excentrická FLEX PXE 80 10.8-EC/2.5 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Průměr kotouče: | 75 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová elektrická pila LUMAG BSW66 400V
-6%
- 400V / 50Hz 5,5 kW S1Max. šíře kmenu: 660 mmMax. šíře řezu: 580 mmMax. zdvih pilového pásu: 500 mmMin. zdvih pilového pásu: 35 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 5000 mmMožnost prodloužení: 1950 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 1000 mmPrůměr hnacích kol: 480 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 214/170/500 cmHmotnost (netto/brutto): 362 / 415 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 54 kgRozměry balení (D/Š/V): 2200/640/800 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás