Vybavení dílny a pracoviště Metabo
PodkategorieFP 18 LTX (600789500) AKUMULÁTOROVÝ MAZACÍ LIS 18V 2X2AH LI-POWER, NABÍJEČKA SC 30, METABOX 165 L
- Druh akumulátorových článkůLi-PowerNapětí akumulátoru18 VKapacita akumulátorových článků2 x 2 AhVelikost uchycení400 gTlak vytlačování690 / 414 barDélka hadice1200 mmHmotnost bez akumulátorového článku4 kgHmotnost vč. akumulátorového článku4.4 kgVibraceVibrace1.43 m/s²Nejistota měření K1.5 m/s²Hlukové emiseHladina akustického tlaku75 dB(A)Hladina akustického výkonu (LwA)86 dB(A)Nejistota měření K3 dB(A)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5 filtračních sáčků z netkané textilie - 45-50 l, ASR 50 L/M SC
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 140H95-0 hubice na čalounění CL121D
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita AT638A Pneumatická sponkovačka 6,35mm
-12%
- Pracovní tlak: 4,9 - 8,3 bar
- Typ sponky: 18 GA
- Šířka sponky: 5,7 mm
- Délka sponky: 15 - 38 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198873-4 polštářová hubice BCL180, DCL180, DCL181 DCL182
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49080 sada vrtáků SDS-Plus V-Plus 12 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68498 sada bitů a vrtáků 34 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Leštící houba tvrdá bíla 50mm
-11%
- Ø 50 x 25 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Leštící houba střední žlutá 50mm
-4%
- Ø 50 x 25 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Leštící houba měkká černá 50mm
-11%
- Ø 50 x 25 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-66036 šroubovák plochý SL5.5 délka 100mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-66101 šroubovák křížový průchozí PZ2 délka 100mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-66070 šroubovák křížový průchozí PH2 délka 100mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-66064 šroubovák křížový průchozí PH1 délka 75mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS1018LN Pokosová pila s laserem 260mm,1430W
-12%
- Příkon: 1.430 W
- Otáčky naprázdno: 4.300 min-1
- Řezný výkon při 90°: 91x305 mm
- Řezný výkon při 45°: 91x215 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita MP100DZ Aku kompresor Li-ion CXT 12V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 10,8 V/12 V CXT
- Max. tlak vzduchu: 8,3 bar
- Max proud vzduchu: 10 l/min (při 2 bar)
- Výkon: 5 pneu 215/60R16 při BL1041B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS0714N Pokosová pila 190mm,1010W
-12%
- Příkon: 1.010 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 min-1
- Řezný výkon při 90°: max. 52 x 300 mm
- Řezný výkon při 45°: max. 52 x 212 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS660RTJ Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DVC750LZX1 Aku-vysavač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Doba použití/akumulátor: 30-60 min/BL1850B
- Max. výkon: 50 W
- Max. průtok vzduchu: 1,6 m3/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF333DSAE Aku šroubovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
LED aku-stavební svítilna 18,0 V FLEX CL 2000 18.0
-5%
- Napětí akumulátoru 18 VKapacita akumulátoru 2,5 / 5,0 AhTok světla 1200 / 2000 lmRozměry (d x š x v) 190 x 240 x 200 mmHmotnost bez aku 2,4 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 10,8 V FLEX DD 2G 10.8-EC/4.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-excentrická leštička s nuceným pohonem 18,0 V FLEX XCE 8 125 18.0-EC/5.0 P-Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás