Vybavení dílny a pracoviště Metabo
PodkategorieFP 18 LTX (600789500) AKUMULÁTOROVÝ MAZACÍ LIS 18V 2X2AH LI-POWER, NABÍJEČKA SC 30, METABOX 165 L
- Druh akumulátorových článkůLi-PowerNapětí akumulátoru18 VKapacita akumulátorových článků2 x 2 AhVelikost uchycení400 gTlak vytlačování690 / 414 barDélka hadice1200 mmHmotnost bez akumulátorového článku4 kgHmotnost vč. akumulátorového článku4.4 kgVibraceVibrace1.43 m/s²Nejistota měření K1.5 m/s²Hlukové emiseHladina akustického tlaku75 dB(A)Hladina akustického výkonu (LwA)86 dB(A)Nejistota měření K3 dB(A)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5 filtračních sáčků z netkané textilie - 45-50 l, ASR 50 L/M SC
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH 92
| Odvlhčovací výkon: | 80 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/hod |
| Objem nádrže: | 11 l |
| Váha: | 66 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DHP 65
| Odvlhčovací výkon: | 52 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 580 m3/hod |
| Objem nádrže: | 16 l |
| Váha: | 45 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přenosný infračervený naftový sálač MASTER XL 61
| Výkon: | 17 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 450 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-62505 vrták SDS-Plus čtyřbřitý 6x100/160mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová benzínová pila LUMAG BSW66 GL
-3%
- 4taktní OHV benzínový motor LC180F 6,2 kW /302 cm3Max. šíře kmenu: 660 mmMax. šíře řezu: 580 mmMax. zdvih pilového pásu: 500 mmMin. zdvih pilového pásu: 35 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 5000 mmMožnost prodloužení: 1950 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 1000 mmPrůměr hnacích kol: 480 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 2146/1760/6750 mmHmotnost (netto/brutto): 385 / 438 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 54 kgRozměry balení (D/Š/V): 2200/640/800 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 1825 18V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MT 130 - HTA AL-KO
- Princip sečení protiběžný bezpečnostní nůžDélka řezu v mm 600Značka solo® by AL-KOProduktová řada PREMIUM pro
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS011GT201 Aku okružní pila 270 mm Li-ion XGT 40V/5,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V / 5,0 Ah
- Výkon: 1.600 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 min-1
- Řezný výkon při 90°: 101 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní vak na piliny pro POWX2090 plastový 5ks Powerplus POWX2090A
-9%
- Objem vaku k zachycování prachu: 65 l
- Průměr vaku: 329 mm
- Materiál vaku: plast
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní filtr pro POWX3018 Powerplus POWX3018A
-10%
- Tento vysoce účinný filtr POWX3018A je kompatibilní s vysavačem popela POWX3018 Powerplus.
- Vibracemi filtru padají nečistoty do nádrže čističe popela a vy znovu získáte sílu pokračovat v čištění.
- Filtr zabraňuje uvolnění i těch nejmenších částeček nečistot.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-12310 sada děrovek BiM Ezychange 2 pro elektrikáře 6 ks v hliníkovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198529-9 kobercová hubice 225 mm černá DVC260, DVC261, DVC265, DCL180
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198537-0 hubice s kartáčem CL, DCL =old1191724-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita F-31854 hřebíky /pinky 35mm,10.000 ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita F-30788 hřebíky spojené drátem 32mm, hladké 7200 ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita F-31645 hřebíky páskované papírem 3,3x90mm galvanizované 3000ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita F-31317 hřebíky spojené drátem 3,1x90mm hladké 4050ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita F-31272 hřebíky spojené drátem 2,9x57mm hladké 6750ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 763241-6 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm pro DHP483, DDF483
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-24882 děrovka BiM 65mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 141856-3 kufr plastový DHP482 =old 140756-4
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás