Vybavení dílny a pracoviště Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Scheppach DI1050 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 1050 W
-13%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI850 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 850 W
-13%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PM600 elektrická leštička 125 mm
-13%
- Příkon: 600 W
- Průměr kotouče: 125 mm
- Regulace otáček: Ano
- Otáčky: 1200-5000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach EP1100 elektrický hoblík 1100 W
-13%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 18 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach ES240 elektrická vibrační bruska 240 W
-13%
- Typ motoru: 230V / 50Hz
- Příkon: 240 W
- Otáčky: 12000 ot/min
- Průměr oscilační dráhy: 1,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSD40-20Li aku 20V vrtací šroubovák + 2x baterie 2 Ah + nabíječka + kufr
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CFS135-20Li aku 20 V vibrační bruska (bez baterie a nabíječky)
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CPL60-20Li aku 20 V hoblík (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1.25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CJS25-20Li aku 20 V přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CCS165-20Li aku 20 V ruční okružní pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CID180-20Li aku 20 V rázový utahovák
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CIW350-20Li aku 20 V rázový utahovák (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Sběrný vak k HD 15
-11%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 6250 řetězová pila s benzínovým motorem 62 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 61.5 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 18" ) 72 článků pro RPCS 5545 / BKS 5300 S
-14%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach TW 1000 dílenský vozík s nářadím, 7 zásuvek, 263 dílů
-2%
- TW 1000 - dílenský vozík s nářadím, 7 zásuvek, 263 dílůScheppach TW 1000 je profesionální celokovový dílenský vozík vhodný do domácích i řemeslných dílen, garáží, servisů apod. Vyznačuje se velmi tuhou konstrukcí, opláštěním hran vozíku tvrzeným plastem, pracovní deskou z odolného plastu s prolisy pro uložení drobného materiálu a s nízkým ochranným lemem, který udrží vaše nářadí vždy na místě. Pro snadnou manipulaci s vozíkem slouží dvě transportní měkčená madla a čtyři velká kola. Ty jsou pogumovaná a jedno z nich je plně otočné s integrovanou brzdou. Špičkovou kvalitu poznáte i podle snadné manipulace se zásuvkami. Ty jsou vybaveny velmi robustními a kvalitními pojezdy, takže se s nimi snadno manipuluje i při plném zatížení. Samozřejmostí je mechanismus bránící jejich samovolnému otevření a rovněž zámek, který chrání obsah před přístupem nepovolaných osob. Boční stěny vozíku jsou vybaveny děrovanou deskou, na kterou lze navěsit další nářadí nebo vhodné držáky či poličky. Čtyři zásuvky jsou vybaveny kvalitním běžně používaným nářadím (gola sady, kleště, různé druhy šroubováků, kladiva, klíče, elektrikářské díly apod.), zbylé tři zásuvky si můžete dovybavit nářadím dle svých požadavků. Každý kus nářadí má přesně stanovené místo a bude tak vždy a rychle po ruce.Obsah přihrádek: 1)Kladivo 0,5 kgGumová palička O 35 mm 2)Stranové klíče 12 ks 3)Ploché šroubováky 6 ks(PH2x38, PH0x75, PH1x100, PH2x100, PH2x150, PH3x200) 4)Segrové kleště vnitřní 2ks (rovné, zahnuté)Segrové kleště vnější 2ks (rovné, zahnuté) 5)Štípací kleště bočníProdloužené kleště rovnéKombinované kleště 6)17-ti dílná gola sada-ráčna 1/2"-kloubový nástavec 3v1-prodloužení 5"-prodloužení 10"-univerzální nástavec 1/2"-17 ks nástrčných klíčů 10-32 mm 7)13-ti dílná gola sada-ráčna 1/4"-kloubový nástavec 1/4"-prodloužení 2"-prodloužení 4"-univerzální nástavec 1/4"-šroubovák 1/4"-13 ks nástrčných klíčů 4-14 mm 8)Izolované elektrikářské šroubováky 6 ks( - 3x75, 4x100, 5,5x125, + PH0x75, PH1x100, PH2x100) 9)Hodinářské šroubováky 7 ks(PH0, PH00, PH000, 2x50, 2,5x50, 3x50) 10)THORX šroubováky 7 ks(T40, T30, T27, T25, T20, T15, T10) 11)Imbusové klíče s T rukojetí a kuličkou 6 ks(2x100, 2,5x100, 3x100, 4x150, 5x150, 6x150) 12)Křížové šroubováky 6 ks(3x75, 4x100, 5x100, 6x38, 6x150, 8x200) 13)Sada lisovacích kleští na kabelová oka s příslušenstvím-elektrikářské kleště 200 mm-160 ks příslušenství Technické údaje: Počet zásuvek: 7Výška zásuvek: 58/128/195 mmMax. zatížení: 450 kgPřípadné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Látkový filtr pratelný (sada 2 ks) pro ASP 15-ES, ASP 20-ES, ASP 30-ES
-13%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz 14" (3/8" 1,3 mm) pro pily RECS 1835, RACS 3540i
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HMS 1070 protahovačka/hoblovka
-2%
- Příkon: 1500 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Rozměr stolu-hoblování: 445x263 mm
- Rozměr stolu-protahování: 270x303 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18BS-0 aku 18 V pásová bruska ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Typ motoru: aku 18 V
- Rychlost pásu: 250 m/min
- Rozměr brusného pásu: 76x457 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD3-0 aku 18 V kompaktní šroubovák/vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI OCS1830 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Napětí baterie: 18 V
- Rychlost řetězu: 10 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PM 1600 míchadlo stavebních materiálů
-2%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 780 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás