Vybavení dílny a pracoviště Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
EPK 18 Kotoučová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EV 13 G-2A Vrtačka NAREX
-16%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-Li HYBRO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ET-CVF 230 Prodlužovací hubice NAREX
-5%
-
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVM 32-2 RLE Magnetická vrtačka NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 050 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 70–270 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 100–500 /min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
FN-CVP 10 Plochá hubice NAREX
-8%
-
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T15-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5-SET HSS-G MSP Vybrušované vrtáky pro běžné každodenní vrtání do oceli NAREX
-7%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pneumatická ráčna 1/2"
-13%
- Pneumatická ráčna 1/2"sada ráčny a příslušenství v praktickém kufrukompaktní, lehká, s oboustranným chodemideální pro povolování nebo utahování šroubových spojů i ve špatně dostupných místech, kde nelze pohybovat klasickou mechanickou ráčnoumaximální tlak 6,3 barspotřeba vzduchu 77 l/min.otáčky: 160 ot./min.upínací čtyřhran: 1/2"max. průměr šroubu: 13příslušenství: 7 x 1/2" nástrčných hlavic, prodlužovací nástavec, 3 x bit, držák bitů, kardan, maznička, olej, konektor pro rychlospojkuPřípadné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pneumatický rázový utahovák 1/2"
-2%
- Pneumatický rázový utahovák 1/2"sada pneumatického utahováku a příslušenství v praktickém kufruideální pro rychlé utahování či povolování závitových spojů, výměně kol, spojování ocelových i dřevěných konstrukcí šrouby apod.vysoká rychlost utahování díky 7000 ot./min.pracovní utahovací moment: 312 Nmmaximální tlak 6,3 barprůměrná spotřeba vzduchu 141 l/min.upínací čtyřhran: 1/2"max. průměr šroubu: 14komfortní jednoruční přepínání pravého/levého chodupříslušenství: 10 x 1/2" nástrčných hlavic, prodlužovací nástavec, maznička, olej, imbusový klíč, konektor pro rychlospojku, olejový přimazávač vzduchuPřípadné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták čtyřbřitý sds plus příklepový do betonu a zdiva, o 26x460mm, sk EXTOL PREMIUM 8801751
- Technické parametry: O 26x460mm, SK
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 2360 x 12 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Basato 3
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 12 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 1490 x 6 x 0,36 mm, 24 TPI) pro Basa 1 / Basato 1
-2%
- Délka pásu: 1490 mm
- Šířka pásu: 6 mm
- Tloušťka pásu: 0.36 mm
- Počet zubů na palec: 24
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18PD3-120SA17 aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů ...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RY18CS20A-0 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 18 V
- Rychlost řetězu: 4,6 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 55 stojanová vrtačka s křížovým laserem
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 500-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 320 x 305 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás (2360 x 15 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Bassato 3
-2%
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 15 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 2630 řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem 25 ccm
-14%
| Výkon motoru: | 0.75 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach AB 1700 bourací kladivo 14 kg
-2%
| Příkon: | 1700 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 50 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Počet příklepů: | 2000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 3 mm, 48 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach TB 150 hliníkový kufr s nářadím, 101 dílů
-2%
- TB 150 - hliníkový kufr s nářadím, 101 dílůScheppach TB 150 je velmi praktická sada nejpotřebnějšího nářadí (101 ks) ukrytá v robustním celokovovém kufru. Každý kus nářadí má přesně stanovené místo a bude tak vždy a rychle po ruce. I díky svým rozměrům kufr nezabere moc místa, dá se pomocí přezek pevně uzavřít a zamknout a můžete ho snadno přenést na místo, kde budete nářadí potřebovat. Nářadí bylo vyvinuto tak, aby kvalitativně překračovalo běžné standardy v tomto cenovém segmentu. Kvalitní slitina Cr-V, jakostní plast na rukojetích i pogumované protiskluzové zóny všude tam, kde je to potřeba zaručí, že Vám bude nářadí sloužit po mnoho let.Obsahuje:
- Horní patro:
- 8 stranových klíčů, 6 šroubováků (ploché i křížové), 2 přesné hodinářské šroubováky, zkoušečka napětí, přepínací ráčna 72 zubů, 2 bitové adaptéry, adaptér na nástrčný ořech, 9 nástrčných ořechů 10 mm (3/8"), 8 nástrčných ořechů 6,3 mm (1/4"), 2 kardanové klouby, 3 prodloužení, prodloužení s posuvnou redukcí, 5 bitových nástavců, nástrčný šroubovák na bity, instalatérské kleště, štípací kleště, kombinované kleště
- Spodní patro:
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin Prodlužovací nástavec s rotační tryskou ( MPX 160C, MPX 160CK )
-10%
- Prodlužovací nástavec s rotační tryskou - ( MPX 160C, MPX 160CK )Jedná se o prodlužovací nástavec s rotační tryskou pro tlakovou myčku Michelin MPX 160C a MPX 160CK. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Annovi ReverberiVia Aldo Moro 40, 41030 Bomporto, Italyemail: infoar@annovireverberi.it
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach AG780 elektrická úhlová bruska 125 mm
-13%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 780 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach AG600 elektrická úhlová bruska 115 mm
-12%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás