Vybavení dílny a pracoviště Bostitch
PodkategorieRC10SQ-E - Kompresor bezolejový BOSTITCH
- Bezolejový pístový kompresor 230V, 1,1kW, 13,8bar, nádrž 9,4lBostitch RC10SSQ-E je vysoce výkonný a tichý kompresor určený pro různé profesionální i domácí použití. Díky své tiché technologii je ideální pro použití v prostředích, kde je nízká hlučnost klíčová.Vlastnosti + výhody
- Maximální provozní tlak 13,8barBezolejové provedeníVelmi tichý chod.Vzdušník 9,4l. Ochranný rám se 2 stabilními polohami. Lze přenášet jednou rukou ve vzpřímené poloze, nebo bezpečně převážet naležato. 2 volná místa na rámu pro možné uchycení pracovního nástroje a hadice ke kompresoru. 2 rychlospojky na výstupu, pro snadné používání s více nástroji. Dvojitý ručičkový ukazatel tlaku, jeden ukazuje tlak v nádobě, a druhý výstupní tlak za snadno použitelným redukčním ventilem. To vše umožňuje rychle nastavit správné hodnoty výstupního tlaku vzduchu.Vhodný pro pravidelné používání v dílně i na stavbě, zejména pro truhlářské hřebíkovačky, pinkovačky nebo sponkovačky.POUŽITÍ Nastřelování, umývání, odstraňování prachu, sponkování, čištění, leštění, huštění, šroubování, stříkání, airbrush
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MRC6-E - Kompresor bezolejový BOSTITCH
- Bezolejový pístový kompresor 230V, 1,1kW, 8bar, nádrž 6lNejmenší kompresor řady Bostitch pro domácí a občasné použití v dílně či na stavbě.Vlastnosti + výhody
- Bezolejové provedení.Tichý chod.Vzdušník 6 litrů.Integrovaný v ochranném rámu proti poškození při manipulaci a přepravě.
- Masivní držadlo pro snadnou manipulaci.Držák ručního nástroje na boku kompresoru. Rychlospojka s plynulou regulací tlaku vzduchu, včetně ukazatele tlaku vzduchu ve vzdušníku a výstupního tlaku.Dodáván včetně 5m vzduchové hadice.Vhodný pro malé truhlářské hřebíkovačky, pinkovačky nebo sponkovačkyPOUŽITÍ
- Nastřelování, umývání, odstraňování prachu, sponkování, čištění, leštění, huštění, šroubování, stříkání, airbrush
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS17-E - Kompresor bezolejový BOSTITCH
- Bezolejový pístový kompresor 230V, 1,8kW, 13,8bar, nádrž 17lBostitch PS17 patří k nejvýkonnějším kompresorům této řady.Vlastnosti + výhody
- Maximální provozní tlak 13,8bar
- Bezolejové provedení. Tichý chod. Vzdušník 17 litrů Výkon motoru 1,8 kW zajistí dostatek stlačeného vzduchu pro většinu pneumatických nástrojů na stavbách.. Snadná manipulace, přenášení a převoz díky dvěma kolům a teleskopické rukojeti. Integrovaný ve stabilním trubkovém rámu který eliminuje možnost poškození při přepravě a samotné práci na staveništi. Dvojitý ručičkový ukazatel tlaku, jeden ukazuje tlak v nádobě, a druhý výstupní tlak za snadno použitelným redukčním ventilem. To vše umožňuje rychle nastavit správné hodnoty výstupního tlaku vzduchu.Dodáván včetně 10m vzduchové hadice. Vhodný pro truhlářské hřebíkovačky, pinkovačky nebo sponkovačky. POUŽITÍ
- Nastřelování, umývání, odstraňování prachu, sponkování, čištění, leštění, huštění, šroubování, stříkání, airbrush
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Worksite WT8091 - Sada mini šroubováků
-6%
- Materiál - nerezová ocel
- Otočná rukojeť
- PH00
- PH0
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 53 M
| Výkon: | 46 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1450 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo MASTER BLP 17 M
| Výkon: | 16 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 290 E
| Výkon: | 81 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo MASTER RS 40
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 30 kW |
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vidiový kotouč WS 700, 700ZN, WS 700T, 700PRO
- Vidiový kotouč ke kolébkové pile WS 700, 700A, 700Z, 700PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-73455 sada vrtáků šestihran 1/4" se záhlubníkem 4 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-03006 kotouč řezný nerez 230x2.0x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 196193-0 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old192692-0, 196564-1
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ruční vysavač 20V (bez AKU) Powerplus POWDP6030
-10%
- Napětí: 20 V
- Objem nádoby: 0,6 l
- Maximální podtlak (u turbíny): 8 kPa
- Max. průtok vzduchu: 0,7 m³/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-11%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Automatická nabíječka baterií 35W / 2A / 60Ah Powerplus POWX4201
-8%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 35 W
- Max. výstupní napětí: 12 V DC
- Max. výstupní proud: 2 A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní ochlazovač vzduchu MASTER BC 80
- Max. průchod vzduchu 8000 m3/hod.Příkon 330 WDistribuce CZHmotnost 22 kgNapájecí napětí 220-240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Odvlhčovač MASTER DHP55
| Odvlhčovací výkon: | 45.9 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 400 m3/hod |
| Váha: | 47 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtáky a sekáče sds plus, sada 13ks EXTOL CRAFT 23951
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: 250mm: plochý 20 a 40mm, špičatý, drážkovací, vrtáky: O 6-8-10x160mm, O 8-10-12x210mm, O 10-12-14x260mm, v plastovém kufru
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL CRAFT 405234
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 43 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 160mm, 1200w EXTOL CRAFT 405224
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s prodlouženou rukojetí, 125mm, 1200w EXTOL CRAFT 403127
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nosič brusných výseků, 215mm EXTOL PREMIUM 8894210A
- Technické parametry: 215mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: pro 8894210
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ráčnový set hlavic a bitů 28ks Kreator KRT400009
-6%
- Ráčnový set hlavic a bitů 28ks.
- 9ks nástrčných klíčů 1/416 různých bitů (4x hex , 4x plochý, 4x Philips(R) a 4x Torx(R))
- 1x rukojeť T
- 1x šroubovací držák
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ML001G Aku LED svítilna Li-ion XGT 40V Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V XGT
- Zdroj světla: LED 4 x 0,5 W
- Svítivost: 160 lm
- Intenzita svícení: 3000 lx
Skladem - do 3-5 dnů u Vás