Vrtačky a šroubováky Metallkraft
PodkategorieMagnetická vrtačka MB 351 3860351 Metallkraft
-13%
- Max. průměr vrtáku: 13 mm
- Max. vrtací hloubka: 110 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 35 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický závitořez GS 18 3860018 Metallkraft
-21%
- Otáčky: vpřed, chod naprázdno 280 ot/min–zpět, chod naprázdno 680ot/min
- Příkon: 450 W
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 400×80×200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetická vrtačka MB 1204 3861204 Metallkraft
-21%
- Max. průměr vrtáku: 32 mm
- Max. vrtací hloubka: 200 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 120 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 75 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka pro vrtání trubek RB 127 3860127 Metallkraft
-13%
- Max. průměr jádrového vrtáku: 127 mm
- Upnutí: 5/8“ – 16
- Průměr trubky: 32 - 203 mm
- Otáčky: 130ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetická vrtačka MB 502 E 3860500 Metallkraft
- Max. průměr vrtáku: 13 mm
- Max. vrtací hloubka: 140 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 50 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetická vrtačka MB 754 3860754 Metallkraft
- Max. průměr vrtáku: 32 mm
- Max. vrtací hloubka: 50 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 75 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 80 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetická vrtačka MB 502 3860502 Metallkraft
- Max. průměr vrtáku: 16 mm
- Max. vrtací hloubka: 110 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 50 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 75 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetická vrtačka MB 351 F 3860350 Metallkraft
- Max. průměr jádrového vrtáku: 35 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 30 mm
- Upnutí: Weldon 19 mm 3/4″
- Otáčky: 390ot/min
Není skladem
Podobné produkty
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro trhací nýty 2,4-4,8mm, crmov FORTUM 4770651
-23%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-4,8mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
127-Bit Box 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-34%
- Množství v balení: 127 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Proma SVV-100 - Prismatický svěrák se zvýšenou čelistí
- SVV-100 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro nýtovací matice m3-m8, crmov FORTUM 4770654
-28%
- Info: náhradní nýtovací trny : 4770655-4770659
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro nýtovací matice M3-M8
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-41%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
CK 13-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-26%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 5 x 68 mm Kreator KRT011103
-23%
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se širokým rozsahem použití NAREX EV 13 E-2H3
-14%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
STROJNÍ SVĚRÁK 75 MM Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
Makita P-08361-50 mazací tuk pro pneumatické nářadí 30g = oldP-08361
-28%
- Makita Mazací tuk na převodovky
Skladem - ihned k odběru
37-Bit Box 37dílná sada šroubovacích bitů a ořechů Industrial-CrV NAREX
-34%
- Množství v balení: 37 ks
- Upínání / stopka: C6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Univerzální příklepová vrtačka NAREX EVP 13 E-2H3
-7%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 4 x 65 mm Kreator KRT011102
-21%
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, 450w EXTOL PREMIUM 8890001
-15%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CDM1119 - Aku vrtačka šroubovák 12V 20Nm 2x1,5Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 20 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma SVP-75 - Prismatický svěrák
- SVP-75 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Nástrčný klíč magnetický 8 mm Kreator KRT062100
-6%
Skladem - ihned k odběru
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, pneu EXTOL PREMIUM 8865025
-29%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 1800/min
- Průměr vrtáku: 1-10mm
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
CK 16-8 Klička ke sklíčidlu NAREX
-25%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru