Utahováky rázové Powerplus
PodkategoriePneumatický utahovák (sada s oříšky) Powerplus POWAIR0010
-12%
- Max. utahovací moment: 310Nm
- Otáčky: 7.000 min⁻¹
- Pracovní tlak: 6,2bar - 90psi
- Průtok vzduchu: 114 l/min - 4,02CFM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 20V LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP2010
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 20V 100Nm (bez AKU) Powerplus POWDPO2000
-8%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.800 min⁻¹
- Počet rázů: 0 - 3.000 min⁻¹
- Max. kroutící moment: 100 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 1/2" 20V SET Powerplus POWDP20160
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Makita TL065DSAJ Aku úhlový rázový utahovák 3/8" Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTW251Z Aku rázový utahovák 1/2"Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 230 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTW1002Z Aku rázový utahovák 1/2" Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1000 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTS141Z Aku rázový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD110DSAE Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTD154RTJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 175 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTWA260Z Aku rázový utahovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.800 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 3.400 min-1
- Max. utahovací moment: 260 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 18,0 V s funkcí vyhození bitu FLEX ID 1/4 18.0-EC-HD C
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 237 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 18,0 V s funkcí vyhození bitu FLEX ID 1/4 18.0-EC-HD/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Max. kroutící moment: | 237 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 3700 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 18,0 V s funkcí vyhození bitu FLEX ID 1/4 18.0-EC-HD
-3%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 237 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 3700 min-1 |
| Upnutí nástroje: | Šestihran 1/4" |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2 950 18.0-EC C
-3%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 950 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
| Počet rázů: | 2450 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2 950 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Max. kroutící moment: | 950 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2 950 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 950 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
| Počet rázů: | 2450 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2" 750-EC C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 750 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2" 750-EC - 530232
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 750 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
| Počet rázů: | 2450 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD002GZ01 Aku rázový šroubovák 1/4"Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 500 W
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.700 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.400/2.600/3.600/4.600 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná multilock 1/4", 4,5mm, l 25mm FORTUM 4701103
- Technické parametry: 4,5mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná multilock 1/4", 4mm, l 25mm FORTUM 4701102
- Technické parametry: 4mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná 1/4", 12mm, l 25mm FORTUM 4701412
- Technické parametry: 12mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná 1/4", 9mm, l 25mm FORTUM 4701409
- Technické parametry: 9mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná 1/4", 5,5mm, l 25mm FORTUM 4701405
- Technické parametry: 5,5mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná 1/4", 5mm, l 25mm FORTUM 4701404
- Technické parametry: 5mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná vnitřní torx 1/2", e 22, l 38mm FORTUM 4700704
- Technické parametry: E 22, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná vnitřní torx 1/2", e 14, l 38mm FORTUM 4700702
- Technické parametry: E 14, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás