Utahováky rázové Powerplus
PodkategoriePneumatický utahovák (sada s oříšky) Powerplus POWAIR0010
-12%
- Max. utahovací moment: 310Nm
- Otáčky: 7.000 min⁻¹
- Pracovní tlak: 6,2bar - 90psi
- Průtok vzduchu: 114 l/min - 4,02CFM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 20V LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP2010
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 20V 100Nm (bez AKU) Powerplus POWDPO2000
-8%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.800 min⁻¹
- Počet rázů: 0 - 3.000 min⁻¹
- Max. kroutící moment: 100 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 1/2" 20V SET Powerplus POWDP20160
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Utahovák rázový, 1/2", kompozit, pneu, 800nm EXTOL PREMIUM 8865016
-7%
- Délka: 200mm
- Hmotnost: 2,4kg
- Max. kroutící moment: 800Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar(0,63MPa)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/2" BL Güde 58449
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/4" BL Güde 58447
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891811
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 41mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703041
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 41mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 38mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703038
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 38mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 36mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703036
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 36mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 34mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703034
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 34mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 33mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703033
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 33mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 32mm, l 54mm, crmov FORTUM 4703032
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 32mm, L 54mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 27mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703027
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 27mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 24mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703024
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 24mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 22mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703022
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 22mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 21mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703021
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 21mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 19mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703019
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 19mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 17mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703017
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 17mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 203-SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSR 350-3S Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 20,0 V
- Otáčky naprázdno – prac. režim 1: 0–1 000 /min
- Otáčky naprázdno – prac. režim 2: 0–2 000 /min
- Max. ø vrtání – dřevo: 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AD S12/S34 Přechodový adaptér NAREX
- Upínání / stopka: 1/2"
- Adaptér na: 3/4"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 122-S Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 139 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 200-SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 600-3MTB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 60 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1500 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 200-3SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach IW900 elektrický rázový utahovák 900 W 1/2“
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2400 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 320 Nm |
| Počet rázů: | 4800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás