Utahováky rázové Powerplus
PodkategoriePneumatický utahovák (sada s oříšky) Powerplus POWAIR0010
-12%
- Max. utahovací moment: 310Nm
- Otáčky: 7.000 min⁻¹
- Pracovní tlak: 6,2bar - 90psi
- Průtok vzduchu: 114 l/min - 4,02CFM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 20V LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP2010
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 20V 100Nm (bez AKU) Powerplus POWDPO2000
-8%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.800 min⁻¹
- Počet rázů: 0 - 3.000 min⁻¹
- Max. kroutící moment: 100 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 1/2" 20V SET Powerplus POWDP20160
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Utahovák rázový elektrický, 950w, 1/2", 500nm EXTOL PREMIUM 8890603
-9%
| Příkon: | 950 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2300 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 500 Nm |
| Počet rázů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 19mm Kreator KRT502010
-2%
- Rozměr: 19 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 17mm Kreator KRT502008
- Rozměr: 17 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový, 1/2", kompozit, pneu, 340nm EXTOL PREMIUM 8865011
-9%
- Délka: 180mm
- Hmotnost: 1,9kg
- Max. kroutící moment: 340Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, 2x4000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791255
-5%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 1/4" - 6,5mm
-47%
- Velikost vnitřní šestihran: 6,5mm.
- Délka 25mm.
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 36mm, l 47mm FORTUM 4700436
-33%
- Technické parametry: 36mm, L 47mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
ESR 800 Rázový utahovák NAREX
-26%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 1700 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 1100 Nm |
| Počet rázů: | 2100 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 14mm Kreator KRT502005
- Rozměr: 14 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 13mm Kreator KRT502004
-3%
- Rozměr: 13 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891810
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2400 min-1 |
| Počet rázů: | 3600 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 8mm, l 25mm FORTUM 4701408
-31%
- Technické parametry: 8mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Nástavec rázový kloubový, z vnitřního 1/2" na vnější 1/2" čtyřhran, crmo FORTUM 4790010
-31%
- Materiál: CrMo
- Technické parametry: z vnitřního 1/2" na vnější 1/2" čtyřhran
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/4" aku share20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8891812
-23%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Ráčnový utahovák RS 1/4" VT PRO 2401560 Aircraft
-12%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 122 l/min
- Max. utahovací moment: 41 Nm
- Upnutí: 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Sada utahovacích ořechů 1" – 7 ks 2400003 Aircraft
-14%
- Velikosti: 24, 27, 30, 32, 35, 36, 38 mm
- Rozměry (š × v × h): 385×75×68 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita TD0101F Rázový šroubovák 100Nm,230W
-26%
| Příkon: | 230 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 3600 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 100 Nm |
| Počet rázů: | 3200 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 10mm, l 25mm FORTUM 4701410
-36%
- Technické parametry: 10mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 13mm, l 38mm FORTUM 4700413
-37%
- Technické parametry: 13mm, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 19mm, l 38mm FORTUM 4700419
-33%
- Technické parametry: 19mm, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 17mm, l 38mm FORTUM 4700417
-38%
- Technické parametry: 17mm, L 38mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 16mm Kreator KRT502007
- Rozměr: 16 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 20v li-ion (2x), 2000mah, industrial TOTAL TIWLI2001
- Baterie: 20V Li-ion (2x)
- Extra: v tašce, rychlonabíječka
- Hmotnost s baterií: 2,1kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 13mm, l 25mm FORTUM 4701413
-36%
- Technické parametry: 13mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru