Utahováky rázové Ferm
PodkategoriePodobné produkty
Hlavice nástrčná 1/4", 7mm, l 25mm FORTUM 4701407
-31%
- Technické parametry: 7mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
nástrčná hlavice šestihran OK 21- 1/2"
-21%
- nástrčná hlavice: šestihran
Skladem - ihned k odběru
Rázový utahovák ESS 350 Güde 58120
-25%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 3200 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
| Počet rázů: | 4000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rázový utahovák 1/2" TWIN HAMMER Güde 40122
-10%
- Typ pohonu: pneumatický
- Spotřeba vzduchu: 198 l/min
- Upínání: 1/2'', čtyřhran
- Volnoběžné otáčky: 7000 min-¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový, kompozit, pneu, 340nm s hlavicemi, sada 15ks EXTOL PREMIUM 8865004
-7%
- Délka: 180mm
- Hmotnost: 1,9 kg
- Max. kroutící moment: 340Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčné rázové 1/2", sada 5ks, 17-27mm, l 79mm FORTUM 4700802
-7%
- Technické parametry: 17-27mm, L 79mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: 17-19-21-24-27mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 1/2" - 17mm
-4%
- Velikost vnitřní šestihran: 17mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RÁČNOVÝ UTAHOVÁK 1/2" Güde 40123
-25%
- Provozní tlak: 6,3 bar
- Spotřeba vzduchu: 114 l/min.
- Max. točivý moment: 68 Nm
- Volnoběžné otáčky: 160 ot./min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový, 1/2", pneu, 610nm, mini FORTUM 4795010
-7%
- Délka: 125mm
- Hmotnost: 1,4kg
- Max. kroutící moment: 610Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčné rázové 1/2", sada 10ks, 9-27mm, crmov EXTOL PREMIUM 8818131
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 9-27mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9-10-11-13-14-17-19-22-24-27mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2" 18.0-EC
-3%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový, 1/2", kompozit, pneu, 1300nm FORTUM 4795013
-7%
- Délka: 200mm
- Hmotnost: 2kg
- Max. kroutící moment: 1300Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčné rázové 1/2", sada 3ks, 17-19-21mm, l 86mm FORTUM 4700800
-8%
- Technické parametry: 17-19-21mm, L 86mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rázový utahovák ISS 1/2" Kompozit - sada 2401220 Aircraft
- Pracovní tlak: 6,3 bar
- Utahovací moment - pravý: 180 / 560 / 600 Nm
- Povolovací moment - levý: 600 Nm
- Spotřeba vzduchu (průměrná): 143 l/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2"18.0-EC C
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 1/4" - 8mm
-4%
- Velikost vnitřní šestihran: 8mm.
- Délka 25mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/2 Güde 58506
-27%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 230 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RÁČNOVÝ UTAHOVÁK 1/2" Güde 40024
-27%
- Provozní tlak: 6 bar
- Spotřeba vzduchu: 240 l/min.
- Uvolňovací moment: 60 Nm
- Volnoběžné otáčky: 160 ot./min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL IN...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
| Počet rázů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák ráčnový, 1/2", pneu, 64nm EXTOL PREMIUM 8865015
-8%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. kroutící moment: 64Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 150/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD110DZ Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, bez baterií a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791256
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Hlavice prodloužená nástrčná 1/4" - 10mm
-4%
- Velikost vnitřní šestihran: 10mm.
- Délka 50mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás