Úhlové brusky (flexa) FIELDMANN
PodkategorieFdb 201401-e úhlová bruska fieldmann
-48%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Fdub 70605-0 20v úhlová bruska fieldmann
-36%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Fdb 202201-e úhlová bruska fieldmann
-51%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 201201-e úhlová bruska fieldmann
-31%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 200901-e úhlová bruska fieldmann
-32%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdub 70215-0 20v úhlová bruska fieldmann
-21%
- Úhlová bruska
- FIELDMANN FDUB 70215-0Součástí FAST POWER 20V řady
- Typ akumulátoru Li-ion 1x20V
- Volnoběžné otáčky: 11 000rpm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 90133-r model.brus.přísl. fieldmann
-52%
- Příslušenství k modelářské brusce
- Fieldmann FDMB 90133-RPro AKU a elektrické modelářské brusky
- Praktické univerzální uchycení
- Na dřevo, umělou hmotu i kov
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
125×22 24 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-21%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R24
Skladem - ihned k odběru
125×22 80 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-9%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - ihned k odběru
Brusný pás 760 x 40, K80, zirkonkorund 3726882 Metallkraft
Skladem - ihned k odběru
Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo 125×22 60 A-B02 NAREX
-9%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R60
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1087 - Úhlová bruska 850W 125mm
-22%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 880 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
125×22 36 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-21%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R36
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS 450S
-9%
- Diamantový řezný kotouč
- Průměr 450 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita GA5030R Úhlová bruska 125mm,720W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Diy DY 23020 - Kotouč řezný na ocel (10)
- DY 23020 kotouč řezný na ocel (10)
Skladem - ihned k odběru
125×22 120 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-30%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R120
Skladem - ihned k odběru
RK ø 125×1×22.2 A 60R-BFB INOX 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-22%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1 mm
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350S SEGMENT (červený)
-6%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 125 mm G60 Kreator KRT230504
-7%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 125 mm G120 Kreator KRT230507
-12%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 125 mm G80 Kreator KRT230505
-2%
Skladem - ihned k odběru
- Brusný papír 115x230 (suchý zip, 14 děr) pro PSM1011, WU641 zr.40
-8%
- Brusný papír pro FOS-450 zr. 40, 115x230 (14 děr)
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1088 - Úhlová bruska 2500W 230mm
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2500 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Narex 115×22 60 A-B02 - Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo
-30%
- EAN 13: 8590163889861ø kotouče: 115 mmZrnitost: R60
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 13 x 457mm G40 Kreator KRT260001
-8%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G40 Kreator KRT220003
-22%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G100 Kreator KRT232006
-21%
Skladem - ihned k odběru
EBU 15 Upínací matice NAREX
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 125 mm G40 Kreator KRT230503
-12%
Skladem - ihned k odběru
150×22 24 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-26%
- ø kotouče: 150 mm
- Zrnitost: R24
Skladem - ihned k odběru