Stolové sestavy Palram - Canopia
Podkategorie
Dřevěný nábytek
Kempingové nábytek
Kovový nábytek
Ratanový nábytek
Příslušenství pro zahradní nábytek
Palram - Canopia Síť proti hmyzu (moskytiéra) pro Palermo 3000/3600
-17%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - ihned k odběru
Palram - Canopia Síť proti hmyzu (moskytiéra) pro Dallas 14x20
-11%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Palram - Canopia Síť proti hmyzu (moskytiéra) pro Dallas 14x16
-11%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Palram - Canopia Síť proti hmyzu (moskytiéra) pro Martinique 5000
-11%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Palram - Canopia Síť proti hmyzu (moskytiéra) pro Martinique 4300
-11%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Palram - Canopia Dveře s moskytiérou pro Torino / San Remo (antracit)
-11%
- Dveře s moskytiérou pro Torino 3 x 4,25 (antracit)Posuvné hliníkové dveře s moskytiérou. Pomocí elegantního přídavného rámu je lze přidělat na kterékoliv ze tří dveří zimní zahrady Torino. Můžete tak větrat bez obav z obtížného hmyzu. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Střecha - VeGAS De Luxe
- Střecha na stan VeGAS DE LUXE 3x3m
Skladem - ihned k odběru
Altán LEONARDO 33 - síť(moskytiera) VeGA
- Moskytiéra pro altán LEONARDO 33, nejedná se o celý altán.
Skladem - ihned k odběru
Campingový set MEGA-STAR VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 85 |
| Šíře stolu: | 85 |
Skladem - ihned k odběru
Jutovina Milano černá VeGA
Skladem - ihned k odběru
Campingový set ALU-STAR VeGA
| Deska stolu: | MDF (dřevovláknina) |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Eloxovaný hliník |
| Délka stolu: | 136 |
| Šíře stolu: | 86 |
Skladem - ihned k odběru
SHADOW SET - set zahradního nábytku
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - ihned k odběru
Sada zahrad. nábytku emily-t fieldmann
-29%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 70 cm |
Skladem - ihned k odběru
Sedák 115x50x6-27C VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavám MAROCO SET 6-AL, VALENCIA SET 6-AL, VERONA SET 6, PARKWAY SET6, PARIS SET 6, VeGAS 4-AL a VeGAS 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TUNIS SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 145 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-Vínový VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 6 - 140
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Altán LEONARDO 33 - střecha VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 130x48x10cm VeGA
- Podsedák tloušťka 100mm.Možno objednat k zahradní houpačce VeGAS pro 3 osoby.Upevnění ke konstrukci pomocí tkanic ve dvou rozích každé podušky.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Altán LEONARDO 43 - střecha VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI VICTORIA SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS 6 set se slunečníkem
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONROO VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS MARIA SET 6 KOMPLET
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI ISTANBUL SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 4 - 80
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 80 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
URANO set 6 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
JENA SET VeGA
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 88 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 195x60x6 - zelený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 115x50x6-28Z VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavám MAROCO SET 6-AL, VALENCIA SET 6-AL, VERONA SET 6, PARKWAY SET6, PARIS SET 6, VeGAS 4-AL a VeGAS 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás