Stolové sestavy IPAE-PROGARDEN
PodkategorieIPAE SICILIA DeLuxe SET 6 IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE STROMBOLI DeLuxe IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 76 cm |
| Šíře stolu: | 53 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE ARENA DeLuxe IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 53 cm |
| Šíře stolu: | 53 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Sedák 115x50x6-28Z VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavám MAROCO SET 6-AL, VALENCIA SET 6-AL, VERONA SET 6, PARKWAY SET6, PARIS SET 6, VeGAS 4-AL a VeGAS 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONTEGO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PALERMO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 160 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha - Party stan VeGA od 2018 - 3,0x3,0m
- Vodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 3,0 x 3,0 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-Přírodní VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-15O VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavě VICTORIA SET 6, ROMA SET 6 a sestavě VeGAS CELERY 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 98x50x10 - šedý VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha - Party stan GARDEN od 2018 - 3,0x4,2m VeGA
- Vodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 3,0 x 4,2 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS BALCONY SET
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 60 cm |
| Šíře stolu: | 60 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9121 potah na lavici pruh fieldmann
-39%
- Potah na lavici FDZN 4013-T
- Pruhovaně krémová barva
- 100% polyester
- Tloušťka 5 cm, gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 4003-t balkón.set carol-t fieldmann
-21%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 60 cm |
| Šíře stolu: | 60 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 4010-t balk. sada alice-t fieldmann
-29%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 65 cm |
| Šíře stolu: | 65 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9021 potah na lavici krém.fieldmann
-29%
- Potah na lavici FDZN 4013
- Krémová barva
- 100% polyester
- Tloušťka 5 cm, gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroub střechy - Barcelona díl O VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Houpačka MILANO spoj.mat.kompl. VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI RODOS SET 7 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Campingový skládací set GAMA VeGA
| Deska stolu: | MDF (dřevovláknina) |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 120 |
| Šíře stolu: | 60 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stříška San Diego - Brown VeGA
- Stříška pro houpačku San Diego - Hnědá
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák + stříška pro San Diego Brown Reti Gritti
- Sedák + stříška pro houpačku San Diego Hnědá
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 130x48x10cm VeGAS Grey
- Podsedák tloušťka 100mm.Možno objednat k zahradní houpačce VeGAS pro 3 osoby.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha Barcelona vínová 2021 (185 * 115) VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 195x50x10 - červený AKADAS
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Polstr houpačka Milano (4ks) oranž. VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Altán LEONARDO 33 - stěny set VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás