Stolní kotoučové pily Hecht
PodkategorieSNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Stolní pila GTKS 315/400 V Güde 55152
-31%
- Přípojka: 400 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.200 W/P 1
- Volnoběžné otáčky: 2.800 ot./min.
- Max. řezná výška 90°: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTKS 315/230 V Güde 55150
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.000 W/P 1
- Volnoběžné otáčky: 2.800 ot./min.
- Max. řezná výška 90°: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brýle ochranné polykarbonát EXTOL CRAFT 97302
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: univerzální velikost, čirý, panoramatický zorník třídy F, CE, EN 166
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice lurex, velikost 11" EXTOL PREMIUM 8856653
- Technické parametry: velikost 11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 9
-5%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 60T Kreator KRT020428
-9%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 24T Kreator KRT020420
-8%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 60T Kreator KRT020419
-11%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 160mm, 24T Kreator KRT020303
-10%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 16" ) 64 článků pro RPCS 5040 / RPCS 5140
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás - 13x1575/8z pro RPP-225
-13%
- Pilový pás - 13x1575/8z pro RPP-225Pilový pás s rozměry13x1575/8z je určen pro přesné a efektivní dělení dřevěných materiálů, nabízí přesný řez a dlouhou životnost díky robustní konstrukci. Určený pro pásové pily s odpovídající délkou.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plátky do pily ocasky 3ks, 150x19x0,9mm, bi-metal EXTOL PREMIUM 8806204
- Materiál: Bi-Metal
- Technické parametry: 150x19x0,9mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856637
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás - 13x1640/ 10-14z bimetal pro PPK-115, PPK-115U,PPK-115
-13%
- Pilový pás - 13x1640/ 10-14z bimet. pro PPK-115, PPK-115U,PPK-115UH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás - 8x1720/10z pro PP-250
-8%
- Pilový pás - 8x1720/10z pro PP-250Pilový pás s rozměry13x1720/ 10z jje určen pro přesné a efektivní dělení dřevěných materiálů, nabízí přesný řez a dlouhou životnost díky robustní konstrukci. Určený pro pásové pily s odpovídající délkou
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chrániče kolen HIGH Kreator KRTS20002
-12%
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks BD Pilových plátků na keramiku 75/GRITT 30 Kreator KRT045050
-14%
- Tato sada obsahuje 2 přímočaré pilové plátky z HSS určené pro řezání keramiky.
- S jejich pomocí přesně uříznete sklo, obkládačky a další keramické materiály.
- Mají délku 75 mm a U upínání.
- Jsou kompatibilní s většinou přímočarých pil.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 230-5 Kreator KRT031003
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s tvrdým dřevem.Mají délku 230 mm a 5 zubů na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás