Sekačky na trávu Worx
PodkategoriePodobné produkty
Olej V-GARDEN SAE30 1 L VeGA
- obj.č 18SAE301Lolej pro 4-taktní motory zahradnítechniky
Skladem - ihned k odběru
Ruční vřetenová sekačka - HECHT 514 PROFI
-16%
- Ruční vřetenová sekačka se záběrem 46 cm.Koš o objemu 50 l.Kovové šasi.Bezkontaktní nožový válec.
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Altán LEONARDO 33 - síť(moskytiera) VeGA
- Moskytiéra pro altán LEONARDO 33, nejedná se o celý altán.
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Kluzné plochy HOS 12A nový model - sada Lumag
- Kluzné plochy HOS12A
- Kluzné plochy, obložky na štípač HOS12A.
- Jedná se o kompletní sadu.
- Pokud je hrdlo olejové nádrže takto skryté, objednáváte správně. Pokud si nebudete jistí, kontaktujte náš servis.
Skladem - ihned k odběru
Trubka postřiku mosazná, 75 cm
-8%
- Postřiková trubka, mosazná, délka 75 cm.Pro pohodlnou práci u země s nosníkem trysek nebo krytem postřiku.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Obložky štípače Lumag HOS 8 400V - horní sada
Skladem - ihned k odběru
Objímka automatik NRE
-5%
- Popis pro:Objímka automatik NRE
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
CO 1L Olej na mazání řetězu NAREX
- Objem: 1 l
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Sekačka strunová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8895712
-8%
- Baterie: 20V Li-ion
- Celková délka: 98-121cm
- Hmotnost s baterií: 2kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
Skladem - ihned k odběru
Olej pro pneumatické nářadí 1l Powerplus POWOIL016
-18%
- Obsah: 1 litr
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 525 SXHE 7in1
-8%
| Výkon motoru: | 4.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
Weibang WB 537 SCV 6IN1
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
Teleskopiská trubka mosazná, 57-100 cm
-18%
- Teleskopická postřiková trubka, mosazná, 57–100 cm.
- Univerzální použití díky možnosti nastavení délky postřikové trubky.
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-5%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
38.1 HM Premium AL-KO
- Typ pohonu ManuálníZnačka AL-KOProduktová řada Premium
Skladem - ihned k odběru