Sekačky na trávu Cleancraft
PodkategorieZařízení pro stříkání pěny pro HDR-H 48-15 7163011 Cleancraft
-5%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tryska 25° pro HDR-H 48-15 7163010 Cleancraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ruční stříkací pistole pro HDR-H 48-15 7161005 Cleancraft
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahnutá trubice pro HDR-H 48-15 7162014 Cleancraft
-9%
Není skladem
Podobné produkty
151 B AL-KO
- Navíjení struny automaticky poklepemRegulace průtoku oleje anoDělitelná hřídel nePracovní šířka nože v cm 25Typ pohonu BenzínovýPrůměr žacího ústrojí v mm 28Značka solo® by AL-KOProduktová řada PREMIUM proPracovní šířka struny v cm 41Výkon v kW 1.9Síla v HP 2Typ motoru dvoutaktní benzínovýObjem v ccm 50Systém Ready to Start anoEasy Start systém neAutomatický sytič ano
Skladem - ihned k odběru
000401 - meziřádkový aplikátor
- Meziřádkový aplikátor k HECHT 425.
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Fzr 9060 kanystr 5l fieldmann
-29%
- Kanystr
- Fieldmann FZR 9060Obsah nádoby 5 litrů
- Odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům
- Ideální pro přepravu a skladování pohonných hmot včetne benzínu a nafty
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-32%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Brýle ochranné, čiré TOTAL TSP304
- Technické parametry: čiré
- Značka: TOTAL
Skladem - ihned k odběru
TECHline Kabel 150m (D1, D-L3) (pr. 2,5 mm) ZCS TECH line
- Popis ZCS Kabel 150m (TECH D1, TECH D3, TECH L3, TECH DZ2, NEXTTECH DX2, NEXTTECH LX2)Slouží k instalaci robotické sekačky. Kabel vymezuje prostor pohybu robotické sekačky.Jedná se o obvodový kabel o průměru 2,5 mm.Vhodné pro modely TECH D1, TECH D3, TECH L3, TECH DZ2, NEXTTECH DX2, NEXTTECH LX2.Výrobce: ZCS TECH line
Skladem - ihned k odběru
PUBERT Hrobkovací KIT
- PUBERT Hrobkovací KIT pro kultivátor PUBERT NANO 20R a MESO 35P C2.-Kovová kola Ř 24 cm
Skladem - ihned k odběru
Super Platino, kruh, 3,5mm, 15m ACTIVE
Skladem - ihned k odběru
Půdní vrták, 200mm ACTIVE
- Délka 730mm, váha 6,8 kg.
Skladem - ihned k odběru
Půdní vrták, 150mm ACTIVE
- Délka 730mm, váha 5,5 kg.
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO 7,5 m hadice na čištění potrubí (REPW 100/120/150/170 SET)
-15%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - ihned k odběru
4.62 P-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
3.22 E Easy AL-KO
| Výkon motoru: | 1000 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640450
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640800
-34%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 185x3,0x20mm, 36t EXTOL PREMIUM 8803226
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856650
-16%
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H01-8 řetěz pilový 30cm 1.1mm 3/8" .043" 46čl LP Makita = old 196740-7, 511291746, 5312...
-31%
Skladem - ihned k odběru
46.0 SP-A Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita 123784-4 vysokotlaká hadice HW1200
-29%
Skladem - ihned k odběru
004112 - set trysek
-2%
- Set trysek k HECHT 4112, 4116, 4122 a 4166.
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G23-2 lišta 30cm 1.3mm 3/8" 46čl= old 165440-0, 958030661, 958500003, MR00288412
-36%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 9001 řetěz pro pily fieldmann
-27%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 57
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 16"/405 mm
Skladem - ihned k odběru