Sekačky na trávu BOW
PodkategorieŠetrný čistící prostředek HDR-S, 1 litr 7321301 BOW
-8%
- pH: 1,5
- Balení: 1 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šetrný čistící prostředek HDR-S, 10 litrů 7321310 BOW
- pH: 1,5
- Balení: 10 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čistící prostředek HDR-N, 1 litr 7321201 BOW
-8%
- pH: 9,0
- Balení: 1 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Alkalický čistící prostředek HDR-A, 1 litr 7321101 BOW
-8%
- pH: 9,5
- Balení: 1 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čistící prostředek HDR-N, 10 litrů 7321210 BOW
- pH: 9,0
- Balení: 10 l
Není skladem
Podobné produkty
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Unašeč NRE
-45%
- Popis pro: Unašeč NRE
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
Strunová sekačka GRT 550 Güde 95171
-32%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 550 W/P1
- Otáčky motoru: 10000 min-¹
- Šířka záběru: 300 mm
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-6%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kluzné plochy HOS 5 - sada Lumag
Skladem - ihned k odběru
Trubka k postřiku stromů mosazná 150 cm SOLO 49528
-4%
- Popis pro: Trubka k postřiku stromů, dvoudílná, mosazná, 150 cm. Zvýšení dosahu, např. u stromů, vysokých keřů apod. Použitelná u všech postřikovačů SOLO řady 4xx.
Skladem - ihned k odběru
Fzs 9025 cívka pro fzs 2505-e fieldmann
-21%
- Náhradní cívka pro FZS 2505-E
- Délka struny: 4 m
- Průměr struny: 1,4 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada těsnění (425,435) NBR
-16%
- Sada těsnění (425,435) NBR.Sada těsnění – Obsahuje všechna těsnění pro uvedené typy postřikovačů NBR.
Skladem - ihned k odběru
Koš pro 38.1 HM Premium AL-KO
- Sběrný koš pro vřetenovou sekačku AL-KO Razor Cut 38.1 HM PremiumObjem koše 50 litrů.
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
BC 223 B AL-KO
- Hodnota vibrací (m/s^2) 7.5Garantovaná hlučnost [db (A)] 112Náhradní cívka neTyp pohonu BenzínovýHodnota K (m/s^2) 2Pracovní šířka nože v cm 25Průměr žacího ústrojí v mm 26Odchylka KpA [dB (A)] 2Akustický tlak v LpA[dB(A)] 102Dělitelná hřídel neAkustický výkon LwA[dB(A)] 110Značka AL-KOProduktová řada ClassicPracovní šířka struny v cm 41Síla v HP 1Výkon v kW 0.7Typ motoru 2-taktníObjem v ccm 22Počet otáček v ot./min 9500Počet válců motoru 1Easy Start systém neSystém Ready to Start neElektrický start neAutomatický sytič ne
Skladem - ihned k odběru
Kluzné plochy HOS 9A - horní sada Lumag
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Fzs 9002 cívka k fzs 2001-e fieldmann
-26%
- Náhradní cívka
- Fieldmann FZS 9002Pro strunovou sekačku FZS 2001 E
- Délka struny 4 m
- Průměr struny 1,4 mm
Skladem - ihned k odběru
521 VS-H Premium AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru