Sekací kladiva (demoliční) -
PodkategorieVykružovací korunkové vrtáky, sada 18 - 63mm 10ks
-5%
- Hladké, čisté a přesné řezání otvorů.Korunky z uhlíkové oceli:Ø 19, 22, 25, 28, 38, 44, 51, 64 mmPoužití na vrtání do materiálů: dřevo, laminát, sádrokarton, plast, guma, atd.Nepoužívejte na vrtání do ocelových plechů a jiných kovů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Sada bitů TRX+XZN kovový obal 40dílů
-12%
- Sada hrotů (40 ks)Sada obsahuje:Redukce na bity 1/2" - 10 mm
- Redukce na bity 3/8" - 10 mm10 mm bity 30 mm
- Spline: M5, M6, M8, M10, M12
- TRX: T20, T25, T27, T30, T35, T40, T45, T50, T55, T60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada HSS korunkové vrtáky Bi-metal 19 - 64 mm 13ks
-6%
- Použití: Dřevo
- Dřevotříska
- Sádrokarton
- Kovy do síly 8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita HM1317C Bourací kladivo s AVT 25J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 25 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1511 Bourací kladivo s AVT 48,9J,1850W
-12%
| Příkon: | 1850 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 48.9 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1501 Bourací kladivo 48,1J,1850W
-12%
| Příkon: | 1850 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 48.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1101C Sekací kladivo 11,5J,1300W
-12%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 11.5 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1111C Sekací kladivo s AVT 11,2J,1300W
-12%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 11.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1802 Bourací kladivo 71,4J,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 71.4 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 28mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekací kladivo s SDS max GSH 7 VC BOSCH 0611322000
-12%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 13 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Makita M8600 Bourací kladivo MT 900W,šestihran 17mm
-21%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 17mm |
Není skladem
Kladivo bourací, 1700w, industrial TOTAL TH217068
- Hmotnost: 14kg
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
- Počet příklepů: 1900/min
- Příkon: 1700W
Není skladem
Bourací kladivo, sds-hex, 50j TOTAL TH215456
- Hmotnost: 16kg
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
- Počet příklepů: 1400/min
- Příkon: 1700W
Není skladem
KLADIVO SEKACÍ MH 1600 Güde 58122
-31%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 50 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Počet příklepů: | 2000 min-1 |
Není skladem
Scheppach AB 1900 bourací kladivo 16,5 kg
-2%
| Příkon: | 1900 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 60 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Počet příklepů: | 2000 min-1 |
Není skladem
Scheppach AB 1500 MAX bourací kladivo 5,5 kg
-2%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 27 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Sekací kladivo s SDS max GSH 11 VC BOSCH 0611336000
-12%
| Příkon: | 1700 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 23 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Sekací kladivo s SDS max GSH 5 CE BOSCH 0611321000
-12%
| Příkon: | 1150 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 8.3 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Bourací kladivo GSH 16-30 BOSCH 0611335100
-12%
| Příkon: | 1750 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 41 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Není skladem
Bourací kladivo GSH 16-28 BOSCH 0611335000
-12%
| Příkon: | 1750 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 41 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 28mm |
Není skladem
Sekací kladivo s SDS max GSH 11 E BOSCH 0611316708
-12%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 16.8 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Makita HK0500 Lehké sekací kladivo 1,8J,550W
-12%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 1.8 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Plus |
Není skladem
QS-HAMMER Upínací hlava Quick-System NAREX
-30%
- Upínání / stopka: QUICKSYSTEM
- Adaptér na: SDS-plus
Skladem - ihned k odběru
Nástavec na vrtačku k stříhání plechu, oboustranný EXTOL PREMIUM 8813651
-23%
- Technické parametry: oboustranný
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce také 3ks stříhacích hlav, 2ks stříhacích jehel, rukojeť a montážní klíč
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 6 x 72 mm Kreator KRT011104
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita 198993-4 mazací tuk na nástroje = old 194659-4,194683-7
-12%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 8 x 80 mm Kreator KRT011105
-7%
Skladem - ihned k odběru