Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
Scheppach MS 173-51 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | 5911259942 | EAN | 4046664183303 | ||||
| Výrobce | Scheppach | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
7 499 Kč
Ušetříte 157 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 6 068 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 7 342 Kč | ||||||
Technická data:
- Druh pohonu: Benzínový
- Výkon motoru: 3 kW
- Záběr sečení: 51 cm
- Objem koše: 65 l
- Pojezd: Ano
- Pro údržbu plochy: 1500 m2
- Min. výška sečení: 25 mm
- Max. výška sečení: 75 mm
- Indikátor plného koše: Ano
- Typ motoru: 4-taktní
- Označení motoru: OHV
- Objem motoru: 173 ccm
- Startování: Ruční
- Šasi: Ocelové
- Způsob nastavení výšky sečení: Centrální
- Počet úrovní nastavení výšky sečení: 7
- Průměr kol: 203/254 mm
- Boční výhoz: Ano
- Zadní výhoz: Ano
- Mulčování: Ano
- Typ řidítek: Ergonomická, sklopná
- Nastavení výšky řidítek: Ano
- Objem olejové náplně: 0,4 l
- Objem palivové nádrže: 0,8 l
- Garantovaná hladina akustického výkonu: 98 db
- Vibrace působící na obsluhu: 7,218 m/s2
Popis:
- Benzínová sekačka Scheppach MS 173-51 je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické a komfortní prvky usnadňující práci. Základem je velký záběr 51 cm a silný motor o objemu 173 cm3, který si dobře poradí i s vyšší nebo vlhčí trávou, popřípadě s trávou s příměsí silnějších a houževnatějších plevelů. Tráva se s touto sekačkou může zpracovávat několika způsoby. Buď ji lze klasicky sbírat do objemného koše nebo (pomocí standardně dodávaného mulčovacího klínu) trávu mulčovat a vpravit jako hnojivo zpět do půdy nebo lze trávu vyhazovat bočním otvorem do strany nebo zadním otvorem dozadu. Sekačka má pevné ocelové šasi, heavy-duty značkovou převodovku GT Transmission, větší zadní kola pro snadnou manévrovatelnost, objemný koš s indikací naplnění, snadné centrální nastavení výšky sečení jedním pohybem páky, ergonomická, nastavitelná měkčená řídítka, přední madlo a trysku pro snadné čištění žacího prostoru. V případě převozu nebo skladování stroje se hodí snadno složitelná řídítka. Se záběrem 51 cm posekáte za hodinu zhruba 1500 m2. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.
- Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
- Scheppach GmbH
- Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany
- email: service@scheppach.com
| Výkon motoru | 3 kW |
|---|---|
| Záběr | 51 cm |
| Plocha trávníku | 1500 m2 |
| Pojezd | Ano |
| Typ motoru | OHV |
| Objem motoru | 173 ccm |
| Minimální výška sečení | 25 mm |
| Maximální výška sečení | 75 mm |
| Materiál šasi | Kov |
| Mulčování | Ano |
| Boční výhoz | Ano |
| Kuličková ložiska | Ano |
| Elektrický starter | Ne |
| Ukazatel plnosti | Ano |
| Objem koše | 65 l |
| Váha | 32.7 kg |
Podobné produkty
VeGA 404 SDX
-10%
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 41 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 525 SXHE 7in1
-8%
| Výkon motoru: | 4.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
Weibang WB 537 SCV 6IN1
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 752 SXH GCV 5in1
-2%
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru