Tento produkt má dopravu
ZDARMA
Scheppach MP 132-42 multifunkční travní sekačka 2v1 bez pojezdu


Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
1000 spokojených zákazníků

Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | 5911248903 | EAN | 4046664081906 | ||||
| Výrobce | Scheppach | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
4 999 Kč
Ušetříte 105 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 4 045 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 4 894 Kč | ||||||
Technická data:
- Druh pohonu: Benzínový
- Výkon motoru: 2,4 kW
- Záběr sečení: 42 cm
- Objem koše: 45 l
- Pojezd: Ano
- Pro údržbu plochy: 800 m2
- Min. výška sečení: 25 mm
- Max. výška sečení: 75 mm
- Indikátor plného koše: Ano
- Typ motoru: 4-taktní
- Označení motoru: OHV
- Objem motoru: 131 ccm
- Startování: Ruční
- Šasi: Ocelové
- Způsob nastavení výšky sečení: Centrální
- Počet úrovní nastavení výšky sečení: 7
- Průměr kol: 178/203 mm
- Boční výhoz: Ne
- Zadní výhoz: Ano
- Mulčování: Ne
- Typ řidítek: Ergonomická, sklopná
- Nastavení výšky řidítek: Ano
- Objem olejové náplně: 0,4 l
- Objem palivové nádrže: 0,8 l
- Garantovaná hladina akustického výkonu: 96 db
- Vibrace působící na obsluhu: 8,125 m/s2
Popis:
- Benzínová sekačka Scheppach MP 132-42 je jednoduchý, lehký a ekonomický stroj pro pozemky do cca 800 m2. Je navržena bez zbytečných příkras, zato se všemi praktickými funkcemi a s ohledem na dlouhou životnost. Základem je moderní, nízkoemisní motor o objemu 131
- cm3, který snadno startuje, má nízkou spotřebu a dostatečný točivý moment na práci i ve složitějších podmínkách. Tráva se s touto sekačkou může zpracovávat několika způsoby. Buď ji lze klasicky sbírat do objemného koše nebo nebo zadním otvorem vyhazovat dozadu. Sekačka
- má pevné ocelové šasi se záběrem 42 cm, velká kola pro snadnou manévrovatelnost, objemný koš, snadné centrální nastavení výšky sečení jedním pohybem páky, ergonomická, nastavitelná měkčená řídítka a trysku pro snadné čištění žacího prostoru. V případě převozu nebo
- skladování stroje se hodí snadno složitelná řídítka.
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.
- Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
- Scheppach GmbH
- Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany
- email: service@scheppach.com
| Výkon motoru | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr | 42 cm |
| Plocha trávníku | 800 m2 |
| Pojezd | Ne |
| Objem motoru | 132 ccm |
| Minimální výška sečení | 25 mm |
| Maximální výška sečení | 75 mm |
| Materiál šasi | Kov |
| Mulčování | Ne |
| Boční výhoz | Ne |
| Kuličková ložiska | Ano |
| Elektrický startér | Ne |
| Ukazatel plnosti | Ano |
| Objem koše | 45 l |
| Váha | 20.5 kg |
Podobné produkty
4.62 P-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Fzr 4003-79bh benz. sekačka fieldmann
-22%
| Výkon motoru: | 1.3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 40 cm |
| Plocha trávníku: | 650 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 4735 P multifunkční travní sekačka 3v1 bez pojezdu
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Typ motoru: | T6 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová sekačka na trávu ECO Wheeler 390 1,6 R Güde 95495
-30%
- Zdvihový objem válce: 79,7 cm³
- Výkon motoru: 1,6 kW • 2,0 HP
- Otáčky motoru: 3000 min-¹
- Šířka záběru: 390 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás