Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
RYOBI RY18LMX37A-0 aku 18V travní sekačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | 5133004597 | EAN | 4892210182777 | ||||
| Výrobce | |||||||
| Cena bez DPH | 7 678 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 9 290 Kč | ||||||
Technická data:
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Napětí baterie: 18 V
- Záběr sečení: 37 cm
- Objem koše: 60 l
- Pro údržbu plochy: 400 m2
- Min. výška sečení: 25 mm
- Max. výška sečení: 75 mm
- Indikátor plného koše: Ne
- Typ motoru: Bezuhlíkový
- Šasi: Plastové
- Způsob nastavení výšky sečení: Centrální
- Počet úrovní nastavení výšky sečení: 6
- Průměr kol: 140/180 mm
- Boční výhoz: Ne
- Zadní výhoz: Ne
- Mulčování: Ano
- Typ řidítek: Ergonomická, sklopná
- Nastavení výšky řidítek: Ano
- Garantovaná hladina akustického výkonu: 78,5 db
- Vibrace působící na obsluhu: 1,3 m/s2
Popis:
- RY18LMX37A-0 - aku 18V travní sekačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Šířka záběru 37cm je vyrobena pro jednoduchou ovladatelnost okolo zahrady
- Bezuhlíkový motor pro vysoký výkon při řezání a pytlování
- Jednobodové nastavení výšky sečení s šesti polohami 25-75mm
- Zastřihování přesně k okraji vaší zahrady s hřebenem na trávu EasyEdge™
- Teleskopické ergonomické rukojeti a odnimatelný koš na trávu pro jednoduché a kompaktní uložení sekačky
- 45litrový koš na trávu
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.
- Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
- Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
- ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa, Poland
- email: kancelar@TTI-EMEA.com
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky | 37 cm |
| Počet baterií v balení | 0 ks |
| Minimální výška sečení | 25 mm |
| Maximální výška sečení | 75 mm |
| Materiál šasi | Plast |
| Mulčování | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Kuličková ložiska | Ne |
| Ukazatel plnosti | Ne |
| Objem koše | 45 l |
| Váha | 16 kg |
Podobné produkty
VeGA 46S ECO 40V 6in1 + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Výkon motoru: | 1200 W |
Skladem - ihned k odběru
42.2 Li COMFORT 36V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 42S ECO 4n1 + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Výkon motoru: | 800 W |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 32H ECO + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás