Rotační sekačky Powerplus
PodkategorieOlej na mazání řetězů 1l Powerplus POWOIL003
-5%
- Obsah: 1 litr
Skladem - ihned k odběru
Olej pro pneumatické nářadí 1l Powerplus POWOIL016
-18%
- Obsah: 1 litr
Skladem - ihned k odběru
Olej do kompresorů 1l Powerplus POWOIL012
-12%
- Obsah: 1 litr
Skladem - ihned k odběru
Olej do 2-taktních motorů 1l Powerplus POWOIL023
-10%
- Obsah: 1 litr
Skladem - ihned k odběru
Elektrická sekačka 2000W 420mm Powerplus POWXG6281
-6%
| Výkon motoru: | 2000 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej na mazání řetězů 5l Powerplus POWOIL006
-6%
- Obsah: 5 litrů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej do 2-taktních motorů 5l Powerplus POWOIL025
-7%
- Obsah: 5 L
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická sekačka 1600W 380mm Powerplus POWXG6251
-6%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej do 4-taktních motorů 5l Powerplus POWOIL035
-9%
- Obsah: 5 L
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Benzinová sekačka s pojezdem 145cc 460mm Powerplus POWXG60240X
-5%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej do 4-taktních motorů 1l Powerplus POWOIL033
-11%
- Obsah: 1 litr
Není skladem
Aku sekačka 40V LI-ION 420mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75610
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Elektrická sekačka 1300W 320mm Powerplus POWEG62205
- Napětí: 230 - 240 V / 50 Hz
- Příkon: 1.300 W
- Záběr sečení: 320 mm
- Otáčky naprázdno: 3.450 min⁻¹
Není skladem
Aku sekačka 20V LI-ION 340mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75561
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 34 cm |
| Plocha trávníku: | 250 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem