Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
Riwall PRO RACS 2520i SET aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů

Koupíte nyní odešleme ještě dnes
| Dostupnost | Skladem - ihned k odběru | ||||
|---|---|---|---|---|---|
|
|||||
| Kód produktu | AC42F2101009B | EAN | 8595123405709 | ||
| Výrobce | Riwall | ||||
| Doporučená cena výrobcem |
3 299 Kč
Ušetříte 69 Kč
|
||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||
| Cena bez DPH | 2 669 Kč | ||||
| Cena s DPH | 3 230 Kč | ||||
Technická data:
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 6 m/s
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků řetězu: 40
- Typ motoru: Bezuhlíkový
- Brzda řetězu: Ano
- Automatické mazání řetězu: Ano
- Objem olejové náplně: 0,18 l
- Garantovaná hladina akustického výkonu: 99 db
- Vibrace působící na obsluhu: 3,79 m/s2
Popis:
- RACS 2520i SET - aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka
- silný bezuhlíkový motor PowerMax spřažený s výkonným 20 V akumulátorem s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
- v balení obdržíte výkonnou baterii o kapacitě 4 Ah a nabíječku, která zvládne nabít akumulátor za 90 minut
- skvělý poměr ceny a výkonu
- aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- tenká lišta pro čistý řez
- snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez použití nářadí
- snadná vizuální kontrola stavu oleje
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích
- automatické mazání a spolehlivá brzda řetězu
- doba běhu cca 15 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
- baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
- Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.
- Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
- GARLAND distributor, s.r.o.
- Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic
- email: garland@garland.cz
| Napětí akumulátoru | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 1 ks |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Délka lišty | 25 cm |
Podobné produkty
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 2bat Powerplus POWXG1045
-15%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-16%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAHS 1820i aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 150 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 4,7 m/s
Skladem - ihned k odběru