Řetězové pily ACTIVE
PodkategorieACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-6%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAHS 1820i aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 150 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 4,7 m/s
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
Pila řetězová, 1800w, 35cm EXTOL CRAFT 405610
-17%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAPS 2020 SET aku prořezávací pila 20 V + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Maximální délka: 2,77 m
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
CS 4030 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Řetěz 40 cm 3/8", 57, 1,3 mm
-5%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
SET FG Víceúčelové pracovní rukavice NAREX
-30%
- Bezprsté rukavice FG-LFlexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.
Skladem - ihned k odběru
EKI 2200/40 AL-KO
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
CRP XL Pracovní rukavice NAREX
-33%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-32%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-65%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Brýle ochranné, čiré TOTAL TSP304
- Technické parametry: čiré
- Značka: TOTAL
Skladem - ihned k odběru