Průměr kotouče 89 Ferm
PodkategorieFerm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-6%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-18 Kreator KRT032002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 18 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SF Pilové plátky NAREX
-36%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SBN 752 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SFI Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 903 F
-41%
- Rozteč zubů: 3 mm
- Pracovní délka (L1): 90 mm
- Celková délka (L2): 115 mm
- Tloušťka: 1,45 mm
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov a dřevo 225-14/10 Kreator KRT033001
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov a dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Použijete je k řezání dřeva, ocelových plechů, kovových trubek a dalších materiálů.Mají délku 225 mm a 10, respektive 14 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
SBN 5012 SF Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2–2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 5013 SFC NAREX
-42%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 1102 MR
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 110 mm
- Celková délka (L2): 132 mm
- Tloušťka: 1,25 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový pás - 13x1435/10-14z bimetal pro RPPR-125
-12%
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-20%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru