Příslušenství pro zahradní techniku Ferm
PodkategorieFerm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm GTA1001 - Struna s cívkou pro GTM1002
-5%
- GTA1001 - Struna s cívkou pro GTM1002
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Štít celoobličejový s náhlavním držákem, čirý polykarbonát EXTOL PREMIUM 8856585
-13%
- Normy: CE
- Technické parametry: čirý polykarbonát
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856671
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100220
-26%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640633
-45%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640629
-42%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640596
-44%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640519
-16%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640430
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641185
-42%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641170
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640801
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Žací struna do sekačky s jádrem, čtvercový profil, 3,0mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870915
-43%
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 3,0mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 11" EXTOL PREMIUM 8856638
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Worx WA5076 - Kotouč na dřevo pro WU427
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Solo ohebný nosník trysek
-4%
- Popis pro:Solo ohebný nosník trysekOhební postřiková trubka, vhodná k ošetřování dvou řádků současně
Skladem - ihned k odběru
Držadlo smontované NRE
-6%
- Popis pro:Držadlo smontované NRE
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H10-7 řetěz pilový 30cm 1.3mm 3/8" .050" 46čl LP Makita
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H35-1 řetěz pilový 38cm 1.5mm 0.325" .058" 64čl Makita = old 514686764
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H50-5 řetěz pilový 43cm 1.5mm 3/8" .058" 64čl Makita = Dolmar 958099064
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H54-7 řetěz pilový 60cm 1.5mm 3/8" .058" 84čl Makita = old 528099784
-31%
Skladem - ihned k odběru
KOMPRESOROVÝ OLEJ Güde 40056
-27%
- Obsah: 1.000 ml
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 62
- Výška sestaveného zařízení v mm: 212
- Délka sestaveného zařízení v mm: 113
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3SSA500044 Řetěz pro SSA500 3/8, 1,6mm, 77 vodících článků Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 600x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19128
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 600x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 2500/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6ramenný kříž k řadě SSA 500 Lumag
-9%
- Štípací 6ramenný kříž k modelům Lumag SSA 500G/E/Z
Skladem - do 3-5 dnů u Vás