Příslušenství pro pily Powerplus
PodkategorieRukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz 12" (300mm) 45T - PREMIUM Powerplus POWACG4421
-5%
- Délka řetězu: 12" - 300 mm
- Počet článků: 45
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 20" (500mm) 76T - PREMIUM Powerplus POWACG4461
- Délka řetězu: 20" - 500 mm
- Počet článků: 76
- Drážka: 1,5 mm / 0,058"
- Rozteč: 8,255 mm / 0,325"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 4" (100) - 14T POWERPLUS Powerplus POWACG440
-13%
- Délka řetězu: 4" - 100 mm
- Počet článků: 14
- Drážka: 1,1 mm / 0,043"
- Rozteč: 7,6 mm / 0,30"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 16" (400mm) 57T - PREMIUM Powerplus POWACG4441
-13%
- Délka řetězu: 16" - 400 mm
- Počet článků: 57
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250mm) 40T - PREMIUM Powerplus POWACG4412
- Délka řetězu: 10" - 250 mm
- Počet článků: 40
- Drážka: 1,27 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,525 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 14" (350mm) 53T - PREMIUM Powerplus POWACG4432
- Délka řetězu: 14" - 350 mm
- Počet článků: 53
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250) - 40T - ORE Powerplus POWACG4201
-9%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100188
-21%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 16,000
- Silné mm: 1,0
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100185
-16%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 12,750
- Silné mm: 0,8
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640620
-12%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640593
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640447
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100209
-15%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 24,000
- Silné mm: 1,2
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641769
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641765
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641192
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640807
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640805
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640803
-16%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640799
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640795
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640789
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640781
-14%
- Vnější průměr mm: 150
- Otvor mm: 20
- Šířka řezu (b1) mm: 2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 1,4
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640774
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 9 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640693
-12%
- Vnější průměr mm: 400
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,5
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,5
Není skladem
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,3 mm) BOSCH F016800240
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,3 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Karton
Není skladem
Špatně označené rukavice lurex, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856651-R1
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Vesta reflexní, univerzální velikost Nezadaná 9727
- Technické parametry: univerzální velikost
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: polyester
Není skladem
Makita DFV214A01 Aku vesta L s ventilátory Li-ion CXT 10,8/12V,LXT14,4/18V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/14,4/18V
- Doba použití Hi: BL1860-16 hod
- Doba použití Mid: BL1860-29,5 hod
- Doba použití Lo: BL1860-68 hod
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem