Příslušenství pro pily Nezadaná
PodkategorieBrýle svářečské Nezadaná 9734
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: odklápěcí kruhové zorníky třídy F, ochrana proti záření vznikajícím při svařování, univerzální velikost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vesta reflexní, univerzální velikost Nezadaná 9727
- Technické parametry: univerzální velikost
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: polyester
Není skladem
Podobné produkty
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, bílé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856631
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice polstrované, velikost l/10" EXTOL PREMIUM 8856602
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost L/10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640673
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 115mm, 18T Kreator KRT020434
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 150mm, 24T Kreator KRT020302
-5%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brýle ochranné polykarbonát EXTOL CRAFT 97302
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: univerzální velikost, čirý, panoramatický zorník třídy F, CE, EN 166
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice lurex, velikost 11" EXTOL PREMIUM 8856653
- Technické parametry: velikost 11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 9
-5%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 60T Kreator KRT020428
-9%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 24T Kreator KRT020420
-8%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 60T Kreator KRT020419
-11%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 160mm, 24T Kreator KRT020303
-10%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 16" ) 64 článků pro RPCS 5040 / RPCS 5140
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856637
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chrániče kolen HIGH Kreator KRTS20002
-12%
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Vodící lišta 16" (40 cm) 3/8" 1,3 mm pro RECS 2440 / RECS 2440 E
-11%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Vodící lišta 16" (40 cm) .325" 1,5 mm pro RPCS 5040 / RPCS 5140
-11%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856670
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás