Příslušenství pro nářadí Hecht
PodkategorieSNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
000176260 - brusný papír
-2%
- Brusný papír k HECHT 1762, hrubost 60, připevnění suchým zipem, 5 ks v balení
Skladem - ihned k odběru
HECHT 130001 - brusný papír pro HECHT 1300
-3%
- Brusný papír pro leštičku HECHT 1300.
- 180 mm, 3 ks v balení, hrubost P80
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Worx garden WA0151 - Lišta na řetěz pro WG324E
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WA0142 - Řetěz pro WG324E
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WA0146 - Lišta na řetěz pro WG322E
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WA0140 - Řetěz pro WG322E
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Brusný válec ø 62 mm pro BPT-100, BPT-100/2E
- Brusný válec o průměru 65 mm pro víceúčelovou brusku kovových profilů BPT-100/2.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Brusný válec ø 22 mm pro BPT-100, BPT-100/2E
- Brusný válec o průměru 25 mm pro víceúčelovou brusku kovových profilů BPT-100/2.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Brusný válec ø 17 mm pro BPT-100, BPT-100/2E
- Brusný válec o průměru 17 mm pro víceúčelovou brusku kovových profilů BPT-100/2.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč brusný - 200x25x16 pro BKL-2000 (hrubý)
-5%
- Kotouč brusný - 200x25x16 pro BKL-2000 (hrubý)Hrubost: G36
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Kotouč pr. 350 mm pro RD-600S, RD-1200S
- Kleštinový upínač MkIII a sada kleštin 4 - 16 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Filtr pro mokré vysávání pro PPM-1200/15R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Filtr Hepa pro PPM-1200/15R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Sáček prachový pro PPM-1200/15R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Sáček prachový pro PPIO-1600/30R
- Sáček prachový pro PPIO-1600/30R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Podstavec pro frézku FP-25V, FP-25VA
- Stojan pod frézku FP-25V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-5880/2
- řetěz Oregon 3,8"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-3800 (40cm)
- Řetěz 3/8" 40cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 165x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 210x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 180x2,5x20/16 - 50 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x2,9x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 355x3,3x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás