Přímočaré pily Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX478.1 - Přímočará pila 650W
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
- WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO Tato pila je ideální na zaoblené i příčné řezy do tvrdého dřeva, dřevotřísky a dřevěných kompozitů i na silnější a tvrdší materiály. Nastavení rychlosti umožňuje práci s různými materiály. Se svým výkonným bezuhlíkovým motorem a časem ověřeným mechanickým systémem snadno nahrazuje síťové kmitací pily a zajišťuje stejnou úroveň výkonu. 4 stupně orbitálního pohybu umožňují výběr mezi rychlým nebo čistým řezáním. Je vybavena patkou nastavitelnou po 45° na zkosené řezy. Beznástrojový systém usnadňuje výměnu pilových plátků. POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůNITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Bezuhlíkový motor prodlužuje dobu chodu, poskytuje větší výkon a prodlužuje životnost motoru3 nastavení kyvadla a rovné řezání pro různé aplikace a materiályVypínač s aretací a regulací otáček pro pomalé spuštění a rychlé řezáníVestavěný ofukovač čistí strunu řezu od prachuLED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoruAdaptér na vysavač pomáhá udržovat jej v čistotěHliníková základová deska,
- Snadné nastavení základny 0°-45° vpravo nebo vlevo bez použití nářadíUchycení pilového listu bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu pilových listůSoučást dodávky Aku přímočaré pily WX542.9 NITRO1x adaptér pro odsávání1x pilový list na dřevo1x kryt základny LED osvětlení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX463 - Přímočará pila 550W
- WORX 550W WX463 přímočará pila 800-3000 ot./min LED dioda, odsávání prachu Přímočará pila WORX 550W WX463 je všestranné nářadí s výkonem 550W, nabízející zdvih kotouče 18mm a nastavitelnou rychlost v rozsahu 800-3000 ot./min. Díky ergonomickému designu a přesnému vedení je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, zajišťuje přesnost a komfort práce.Hlavní výhody
- Výměna pilového kotouče bez použití nářadí Rozsah otáčení 0-45° doleva nebo doprava Integrované odsávání prachu LED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoru Pohodlná gumová rukojeťSoučást dodávky Imbusový klíč Adaptér pro připojení vysavače3 pilové listy (pro dřevo, ocel a hliník)Přepravní kufřík
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
185 × 1,6/1,0 × 20 Z24T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 1318 UNI Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Tri-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CHB 900 Univerzální přepravní taška NAREX
-7%
- Pro snadné přenášení a bezpečné ukládání řetězových pil. Nepropustná polyesterová tkanina 600D zabraňuje prosakování zbytků mazacího oleje a zároveň je velmi pevná a odolná proti prodření. Praktický střih poskytuje dostatek prostoru a ochrany nejen řetězové pile, ale také dalším potřebným doplňkům, tj. nádoba s olejem,pilník, ochranné pracovní pomůcky apod.Taška má nastavitelný popruh a vnější krytou kapsu se zapínáním na suchý zip. Univerzální střih o rozměrech 260 × 250 × 900 mm umožňuje uložení většiny řetězových pil.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 2,0/1,4 × 20 Z36T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 1314 F Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Bi-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 1342 R Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: CrV
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 2,0/1,4 × 20 Z24T Pilový kotouč WOOD NAREX
-15%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz pro CS3635 3/8" - 35 CM AL-KO
- Náhradní řetěz pro akumulátorovou motorovou pilu solo by AL-KO CS 3635Originální náhradní řetěz s dlouhou životností a vysoce kvalitním provedením.Typ: 90 PXOriginální náhradní díly si můžete zakoupit zde v našem online obchodě nebo u některého z našich prodejců
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BKS 5300 S řetězová pila s benzinovým motorem 53 ccm + sluchátka + ochranné brýle
-2%
- Druh pohonu: Benzínový
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Objem motoru: 53 ccm
- Pracovní výkon motoru: 2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Vodící lišta 20" (50 cm) .325" 1,5 mm pro RPCS 6250
-11%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 500 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Vodící lišta 18" (45 cm) .325" 1,5 mm pro RPCS 5545 / BKS 5300 S
-11%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Vodící lišta 12" (30 cm) 3/8" 1,3 mm pro RPCS 2630 / RPCS 2530
-11%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 2,8 mm, 24 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Vodící lišta 20" (50 cm) .325" 1,5mm pro RPCS 6150 / RPCS 6250
-2%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 500 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS810 elektrická přímočará pila 810 W
-13%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS600 elektrická přímočará pila 600 W
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CJS25-20Li aku 20 V přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 18" ) 72 článků pro RPCS 5545 / BKS 5300 S
-14%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz 14" (3/8" 1,3 mm) pro pily RECS 1835, RACS 3540i
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 72 Z ) pro PL 75
-2%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RJS720-G elektrická přímočará pila 500W
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 500 W
- Délka hadice: 19 mm
- Otáčky: 0-5000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI CSB190A1 pilový kotouč pr. 190 mm (pro RWS1250, RWS1400, RWS1600)
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18JS-0 aku 18 V přímočará pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 700 x 30 x 4,2 mm, 84 Z ) pro HS 720 / HS 730
-2%
- Určení kotouče: dřevo
- Šířka kotouče: 4,2 mm
- Počet zubů: 84
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás