Přímočaré pily Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX478.1 - Přímočará pila 650W
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
- WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO Tato pila je ideální na zaoblené i příčné řezy do tvrdého dřeva, dřevotřísky a dřevěných kompozitů i na silnější a tvrdší materiály. Nastavení rychlosti umožňuje práci s různými materiály. Se svým výkonným bezuhlíkovým motorem a časem ověřeným mechanickým systémem snadno nahrazuje síťové kmitací pily a zajišťuje stejnou úroveň výkonu. 4 stupně orbitálního pohybu umožňují výběr mezi rychlým nebo čistým řezáním. Je vybavena patkou nastavitelnou po 45° na zkosené řezy. Beznástrojový systém usnadňuje výměnu pilových plátků. POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůNITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Bezuhlíkový motor prodlužuje dobu chodu, poskytuje větší výkon a prodlužuje životnost motoru3 nastavení kyvadla a rovné řezání pro různé aplikace a materiályVypínač s aretací a regulací otáček pro pomalé spuštění a rychlé řezáníVestavěný ofukovač čistí strunu řezu od prachuLED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoruAdaptér na vysavač pomáhá udržovat jej v čistotěHliníková základová deska,
- Snadné nastavení základny 0°-45° vpravo nebo vlevo bez použití nářadíUchycení pilového listu bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu pilových listůSoučást dodávky Aku přímočaré pily WX542.9 NITRO1x adaptér pro odsávání1x pilový list na dřevo1x kryt základny LED osvětlení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX463 - Přímočará pila 550W
- WORX 550W WX463 přímočará pila 800-3000 ot./min LED dioda, odsávání prachu Přímočará pila WORX 550W WX463 je všestranné nářadí s výkonem 550W, nabízející zdvih kotouče 18mm a nastavitelnou rychlost v rozsahu 800-3000 ot./min. Díky ergonomickému designu a přesnému vedení je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, zajišťuje přesnost a komfort práce.Hlavní výhody
- Výměna pilového kotouče bez použití nářadí Rozsah otáčení 0-45° doleva nebo doprava Integrované odsávání prachu LED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoru Pohodlná gumová rukojeťSoučást dodávky Imbusový klíč Adaptér pro připojení vysavače3 pilové listy (pro dřevo, ocel a hliník)Přepravní kufřík
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vzduchový filtr AF-EPR NAREX
-5%
- Vzduchový filtr – AF-EPR
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-5%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T Kreator KRT020411
-24%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-20%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
SBN 9522 FC Pilové plátky NAREX
-40%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 44 článků pro RPCS 2630
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
EPL 12-7 BE Přímočará pila NAREX
-26%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru