Přímočaré pily Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX478.1 - Přímočará pila 650W
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
- WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO Tato pila je ideální na zaoblené i příčné řezy do tvrdého dřeva, dřevotřísky a dřevěných kompozitů i na silnější a tvrdší materiály. Nastavení rychlosti umožňuje práci s různými materiály. Se svým výkonným bezuhlíkovým motorem a časem ověřeným mechanickým systémem snadno nahrazuje síťové kmitací pily a zajišťuje stejnou úroveň výkonu. 4 stupně orbitálního pohybu umožňují výběr mezi rychlým nebo čistým řezáním. Je vybavena patkou nastavitelnou po 45° na zkosené řezy. Beznástrojový systém usnadňuje výměnu pilových plátků. POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůNITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Bezuhlíkový motor prodlužuje dobu chodu, poskytuje větší výkon a prodlužuje životnost motoru3 nastavení kyvadla a rovné řezání pro různé aplikace a materiályVypínač s aretací a regulací otáček pro pomalé spuštění a rychlé řezáníVestavěný ofukovač čistí strunu řezu od prachuLED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoruAdaptér na vysavač pomáhá udržovat jej v čistotěHliníková základová deska,
- Snadné nastavení základny 0°-45° vpravo nebo vlevo bez použití nářadíUchycení pilového listu bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu pilových listůSoučást dodávky Aku přímočaré pily WX542.9 NITRO1x adaptér pro odsávání1x pilový list na dřevo1x kryt základny LED osvětlení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX463 - Přímočará pila 550W
- WORX 550W WX463 přímočará pila 800-3000 ot./min LED dioda, odsávání prachu Přímočará pila WORX 550W WX463 je všestranné nářadí s výkonem 550W, nabízející zdvih kotouče 18mm a nastavitelnou rychlost v rozsahu 800-3000 ot./min. Díky ergonomickému designu a přesnému vedení je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, zajišťuje přesnost a komfort práce.Hlavní výhody
- Výměna pilového kotouče bez použití nářadí Rozsah otáčení 0-45° doleva nebo doprava Integrované odsávání prachu LED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoru Pohodlná gumová rukojeťSoučást dodávky Imbusový klíč Adaptér pro připojení vysavače3 pilové listy (pro dřevo, ocel a hliník)Přepravní kufřík
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
SBN 754 MR Pilové plátky NAREX
-33%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Adaptér na vodící lištu NAREX AD-GR
-27%
- pro napojení EPK 16 na vodicí lištu
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. L NAREX MG-L
-31%
- Velikost: L
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 150-6 Kreator KRT031002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s tvrdým dřevem.Mají délku 150 mm a 6 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Sada pilových plátků NAREX SET SBN 5
-50%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
CL 120-GR Svěrka NAREX
-31%
- pro připevnění vodicích lišt k řezanému materiálu
Skladem - ihned k odběru
SC 53DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 53
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 40T Kreator KRT020407
-21%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Spojka NAREX CN-GR
- pro napojení vodicích lišt
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 48T Kreator KRT020409
-8%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-24 Kreator KRT032001
-9%
- Tato sada obsahuje 2 ekologické pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 24 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
EPK 16 Vodítko NAREX
-8%
- pro přesné vedení řezupro EPK 16
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. XXL NAREX MG-XXL
-10%
- Velikost: XXL
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 24T Kreator KRT020414
-29%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 60T Kreator KRT020415
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru