Přímočaré pily EXTOL LADY
PodkategorieRukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 7" EXTOL LADY 8856669
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Řetěz 40 cm 3/8", 57, 1,3 mm
-5%
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SBN 18014 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 1,4 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 11012 SF NAREX
-44%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 11025 F Pilové plátky NAREX
-39%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
SET FG Víceúčelové pracovní rukavice NAREX
-30%
- Bezprsté rukavice FG-LFlexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.
Skladem - ihned k odběru
SBN 1102 SF Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 752 SFC
-33%
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
SBN 7512 F Pilové plátky NAREX
-28%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
CRP XL Pracovní rukavice NAREX
-33%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 F Pilové plátky NAREX
-29%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 753 R Pilové plátky NAREX
-32%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 752 FP
-36%
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 1,45 mm
Skladem - ihned k odběru
Ochrana proti vytrhávání třísek BOSCH 2607010079
-12%
- Text k produktu, příslušenství, šedé: Ochrana proti vytrhávání třísek
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640509
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-32%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru