Ponorná a kalové čerpadla Makita
Makita PF1010 Kalové čerpadlo 240l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 14400 l/hod |
| Min. výška hladiny: | 40 mm |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1110 Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1100 Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Použití: | Na čistou a znečištěnou vodu |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
EUROM Flow 250 - čerpadlo
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5040 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow 400 - čerpadlo
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV1100i - čerpadlo
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15600 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV900i - čerpadlo
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13980 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV750i - čerpadlo
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12600 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps VP 300 (20m) hlubinné ponorné čerpadlo do studní a vrtů s 20m kabelem
-2%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1200 l/hod |
| Dopravní výška: | 60 m |
| Min. výška hladiny: | 500 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TWIN 11000 Premium AL-KO
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DRAIN 20000 HD AL-KO
| Výkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lumag 5SP50
-10%
| Průtok: | 12000 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 15 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné, 750w, 39000l/h EXTOL PREMIUM 8895040
-7%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 39000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SP400i - čerpadlo
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 6.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps NEPTUN INOX kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
-2%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REWP 1200 INOX automatické ponorné čerpadlo 1200 W
-2%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps CT 2274 S univerzální ponorné kalové čerpadlo
-2%
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. velikost pevných částic: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps CT 3274 S univerzální ponorné kalové čerpadlo
-14%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 12000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps MultiDrain 5600/54 univerzální ponorné čerpadlo
-2%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 5600 l/hod |
| Dopravní výška: | 54 m |
| Max. velikost pevných částic: | 1 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps CT 2274 W univerzální ponorné čerpadlo
-10%
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps CT 3674 univerzální ponorné čerpadlo
-2%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 10800 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BT 6877 K kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
-2%
| Výkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průtok: | 26000 l/hod |
| Dopravní výška: | 18 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BT 4877 K kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
-2%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BTSZ 400 kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
-13%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 24000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BT 4877 K INOX kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
-2%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
-2%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps VP 300 hlubinné ponorné čerpadlo do studní a vrtů
-2%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1200 l/hod |
| Dopravní výška: | 60 m |
| Max. hloubka ponoru: | 10 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás