Ponorná a kalové čerpadla EUROM
EUROM Flow 250 - čerpadlo
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5040 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow 400 - čerpadlo
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV1100i - čerpadlo
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15600 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV900i - čerpadlo
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13980 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV750i - čerpadlo
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12600 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SP400i - čerpadlo
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 6.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow PRO 550CW
| Výkon: | 550 W |
|---|---|
| Průtok: | 10980 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
EUROM Flow PRO 550DW
| Výkon: | 550 W |
|---|---|
| Průtok: | 10500 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Podobné produkty
DRAIN 9500 Easy AL-KO
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 8500 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 4003 P Güde 94638
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 414162 čerpadlo ponorné nerezové, 1100w, 16500l/h EXTOL CRAFT 414163
- ⌀ výstupního hrdla: 1 1/2"
- Délka přívodního kabelu: 10m
- Hmotnost (bez kabelu): 7kg
- Max. hloubka ponoru: 7m
Není skladem
Čerpadlo Pon. Tlakové Dive 5500-3 AL-KO
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Čerpadlo ponorné kalové, 750w, 13000l/h EXTOL PREMIUM 8895007
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Riwall PRO REP 750 univerzální ponorné kalové čerpadlo 750 W
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Není skladem
SUB 8500 Easy AL-KO
| Výkon: | 290 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 414123 čerpadlo ponorné, 400w, 8000l/h EXTOL CRAFT 414121
- ⌀ výstupního hrdla: 1 1/2"
- Délka přívodního kabelu: 10m
- Hmotnost (bez kabelu): 4,5kg
- Max. hloubka ponoru: 7m
Není skladem
Čerpadlo Pon. Sub 11000 AL-KO
| Výkon: | 520 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-9%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
-12%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W nerez Powerplus POWEW67912
-11%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 750 W Powerplus POWEW67906
-11%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W Powerplus POWEW67904
-12%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Filtr 250/1" k domácím vodárnám AL-KO
- Chrání domácí vodárny před nečistotamiFiltrační patrona s omyvatelnou filtrační vložkouS mosaznými vložkami pro trvale těsné šroubeníPrůhledné filtrační sklo pro kontrolu stupně znečištěníVčetně spojovacího materiálu 1/1" a 1/3/4"Předfiltr AL-KO 250/1'' pro domácí vodárny je důležitým doplňkem pro dlouhodobé fungování vaší domácí vodárny. Účinně chrání mechanismus čerpadla před opotřebením způsobeným nečistotami, jako je písek a jiné hrubé částice. Nejlepší je objednat předfiltr, když si kupujete domácí vodárnu. Je vhodný pro téměř všechny typy domácích vodáren. Díky dodávaným spojovacím kusům v různých velikostech jej lze rychle nainstalovat. Jako originální náhradní díl předfiltr přesně zapadá a je dodáván se dvěma těsnicími kroužky. Navíc je snadno omyvatelný a velmi odolný, a to i při nepřetržitém používání. Obzvláště praktické: filtr je průhledný, aby bylo možné okamžitě rozpoznat a odstranit cizí tělesa a nečistoty. Max. Pracovní tlak 6 bar. Průtok při 2 barech 3000 l / h.
Skladem - ihned k odběru
Filtrační vložka AL-KO 250/1"
- Filtrační vložka pro předfiltr domácí vodárny AL-KO 250/1 palce (Prod. č. 113721)Používá se v domácích vodárnáchVhodný pro ochranu proti písku a pevným částicímVyroben z vysoce kvalitního voděodolného plastu (80 mikronů)Snadné čištění
Skladem - ihned k odběru
Filtr 100/1" k zahradním čerpadlům AL-KO
- Chrání čerpadla, postřikovače, sprchy a další zařízení před nečistotami Filtrační patrona s omyvatelnou filtrační vložkouS mosaznými vložkami pro trvale těsné šroubeníPrůhledné filtrační sklo pro kontrolu stupně znečištěníVčetně spojovacího materiálu 1/1" a 1/3/4"Předfiltr AL-KO 100/1 coulu pro zahradní čerpadla je důležitým doplňkem pro dlouhodobé fungování vašeho vodního čerpadla. Účinně chrání mechanismus čerpadla před opotřebením způsobeným nečistotami, jako je písek a jiné hrubé částice. Nejlepší je objednat předfiltr, když si kupujete zahradní čerpadlo. Je vhodný pro téměř všechna zahradní čerpadla. Díky dodávaným spojovacím kusům v různých velikostech jej lze rychle nainstalovat. Jako originální náhradní díl předfiltr přesně zapadá a je dodáván se dvěma těsnicími kroužky. Navíc je snadno omyvatelný a velmi odolný, a to i při nepřetržitém používání. Obzvláště praktické: filtr je průhledný, aby bylo možné okamžitě rozpoznat a odstranit cizí tělesa a nečistoty. Max. Pracovní tlak 6 bar. Průtok při 2 barech je 3000 l/h.
Skladem - ihned k odběru
Filtrační vložka AL-KO 100/1"
- Filtrační vložka pro předfiltr zahradního čerpadla AL-KO 100/1 palce (Prod. č. 113720)Používá se ve vodních čerpadlech AL-KO „JET“ a v domácích vodárnáchVhodný pro ochranu proti písku a pevným částicímVyroben z vysoce kvalitního voděodolného plastu (80 mikronů)Snadné čištění
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
FILTRAČNÍ KARTUŠE DLOUHÁ K 94462 Güde 94471
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 65
- Výška sestaveného zařízení v mm: 245
- Délka sestaveného zařízení v mm: 65
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadice sací s plovákem AL-KO
- Sací hadice s plovákem a sacím košemSací hadice s plovoucím sáním pro sání vody těsně pod hladinou bez nečistot. Průměr hadice 5/4", délka 1m, PE spojka s vnějším závitem 1", sací koš bez zpětné klapky.Velice vhodná pro cisternový provoz ve spojení s našimi čerpadly DIVE 6500/34 (113884) a DIVE 5600/44 Automatic (113883)Odběr vody se uskutečňuje vždy z horní části objemu vody, kde se nachází minimum pevných nečistot a kalů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vložka plastová - k filtru VENTURI AL-KO
- Kupte si originální náhradní díly: plastová filtrační vložka je vysoce kvalitním doplňkem pro vaše čerpadlo AL-KO.Kupte si filtrační vložku AL-KO pro modely čerpadel EasyJednoduše si v našem internetovém obchodě zakupte filtrační vložku AL-KO pro modely čerpadel Easy. U nás najdete další příslušenství a náhradní díly pro vaše zahradní čerpadlo, vaše vodní čerpadlo, vaši domácí vodárnu, vaši domácí vodnu nebo vaše ponorné čerpadlo.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bakelitové koleno výtlačného otvoru pro čerpadlo 8895005 EXTOL PREMIUM 8895005A
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrokontrola AL-KO
- Hydrokontrola AL-KO je tlakový spínač se zpětným ventilem a ochrana proti běhu na sucho v jednom.V kombinaci se zahradním nebo ponorným čerpadlem získáte plnohodnotnou automatickou vodárnu.Díky standardizovanému zapojení je montáž velmi jednoduchá.Hydrokontrola dodává stabilní množství vody (max. 7200 l) při konstantním tlaku.Funkční rozsah tlakového spínače je následující: zapnutí ca 1,8 baru, vypnutí max. 8 baru.S hydrokontrolou AL-KO můžete Vaše čerpadlo přestavit na automatický provoz, bez nutnosti manuálního odpojování čerpadla ze sítě.Jako u všech výrobků AL-KO, hydrokontrola se vyznačuje kvalitním zpracováním a dlouhou životností.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás