Pokosové pily kapovací Ferm
PodkategorieFerm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm MSM1039 - Pokosová pila 1500W 210mm
-9%
- MSM1039 - Pokosová pila 1500W 210mmPokosová pila MSM1039 je vynikajícím nástrojem, který najde své uplatnění doma, v dílně i na stavbách. Je navržena tak, aby poskytovala přesné rovné a úhlové řezy, a to jak v tvrdých, tak měkkých druzích dřeva, dřevěných profilech, laminátu i plastech. Konstrukce pily je z velmi pevné, ale lehké slitiny hliníku, což usnadňuje její přenositelnost, a zároveň zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.Hlavní výhody
- Konstrukce pily je z velmi pevné, ale lehké slitiny hliníku
- Pila vybavena laserovým ukazatelem, který pomáhá snadněji sledovat linii řezu
- Oboustranné rozšíření stolu a svorka k upnutí materiálu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm MSM1040 - Pokosová pila 1900W 254mm
-13%
- MSM1040 - Pokosová pila 1900W 254mmPokosová pila MSM1040 je vynikajícím nástrojem, který najde své uplatnění doma, v dílně i na stavbách. Je navržena tak, aby poskytovala přesné rovné a úhlové řezy, a to jak v tvrdých, tak měkkých druzích dřeva, dřevěných profilech, laminátu i plastech. Konstrukce pily je z velmi pevné, ale lehké slitiny hliníku, což usnadňuje její přenositelnost, a zároveň zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.Hlavní výhodyFunkce plynulého chodu tažení pro široké obrobky
- Otočný stůl s přesným rychlým nastavením úhlu pro úhlové řezy
- Otočný stůl s přesnou polohou zamykání pro všechny běžné úhly
- Pilovou hlavu je možné naklonit doleva
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás