Pily VeGA
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
VeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS2600 PRO
| Výkon motoru: | 0.9 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA TCS9950 PRO
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA LC500
- VeGA LC500 kolébková pila Motor: 3000 W, 230 V, 50 Hz, IP54
- Max. průměr polena: 17 cm
- Délka polena: 25 - 100 cm
- Průměr kotouče: 505 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz Oregon 21BPX078X
- Vhodný pro pilu: VeGA TCS5600 PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 40CS14
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 80CS14
| Napětí akumulátoru: | 80 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA LC700
- VeGA LC700 kolébková pila Motor: 5000 W, 400 V, 50 Hz, IP54 Průměr polena: 25 cm Délka polena: 30 - 100 cm Průměr kotouče: 700 mm Počet zubů: 64 Hmotnost: 93 kg Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč ze slinutých karbidů. Umožňuje rychlé řezání ve vzpřímené poloze. Pila se vyznačuje velmi efektivní a snadnou obsluhou. Vložíte libovolný řezaný materiál o průměru 250mm do podavače, který uchopíte pomocí madla a lehkým přítlakem proti pilovému kotouči dřevo uříznete. Díky pružinovému systému se kolébka (podavač) automaticky vrátí do výchozí polohy. Uříznutý kus posunete a akci opakujete. O bezpečné řezání se stará konstrukce kolébky a pohyblivý kryt, který zakrývá pilový kotouč po celou dobu řezu. Kolébka je vybavena speciálními prolisy proti protočení polena. Transportní kolečka slouží pro pohodlnou manipulaci.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás