Pily Nezadaná
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Brýle svářečské Nezadaná 9734
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: odklápěcí kruhové zorníky třídy F, ochrana proti záření vznikajícím při svařování, univerzální velikost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vesta reflexní, univerzální velikost Nezadaná 9727
- Technické parametry: univerzální velikost
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: polyester
Není skladem
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAHS 1820i aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 150 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 4,7 m/s
Skladem - ihned k odběru
SBN 752 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SFI Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 903 F
-41%
- Rozteč zubů: 3 mm
- Pracovní délka (L1): 90 mm
- Celková délka (L2): 115 mm
- Tloušťka: 1,45 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita HS6601 Ruční kotoučová pila 165mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 37.5 mm |
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov a dřevo 225-14/10 Kreator KRT033001
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov a dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Použijete je k řezání dřeva, ocelových plechů, kovových trubek a dalších materiálů.Mají délku 225 mm a 10, respektive 14 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
SBN 5012 SF Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2–2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
Pila řetězová, 1800w, 35cm EXTOL CRAFT 405610
-17%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Přímočará pila 810 W Laser Powerplus POWX0361
-18%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - ihned k odběru
Řezačka obkladů GF 180 Güde 55410
-35%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 600 W
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1600w EXTOL INDUSTRIAL 8793000
-8%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAPS 2020 SET aku prořezávací pila 20 V + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Maximální délka: 2,77 m
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 5013 SFC NAREX
-42%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 1102 MR
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 110 mm
- Celková délka (L2): 132 mm
- Tloušťka: 1,25 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový pás - 13x1435/10-14z bimetal pro RPPR-125
-12%
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru