Pily BOW
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 20 × 0,9 mm (6/10“) PP4680200610M42 BOW
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 13 × 0,65 mm (10/14“) PP4680131014M42 BOW
Není skladem
Podobné produkty
Makita B-09575 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 180x2.4x30mm 60Z = new B-33255
-18%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita LF1000 Stolní a pokosová pila 260mm,1650W
-12%
- Příkon: 1.650 W
- Otáčky naprázdno: 2.700 %min-1%
- Řezný výkon při 90°: 68 x 155 mm
- Řezný výkon při 45°: 50 x 150 mm
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový plátek do pily ocasky S 610 DF Heavy for Wood and Metal BOSCH 2608656256
-12%
Není skladem