Zahradní pily na dřevo -
Podkategorie- Pracovní rukavice univerzál, vel. 11
-5%
- Luxusní pracovní rukavice s výborným úchopem a odolností
- Dlaň z jemné lícové kozí kůže s polstrováním v zátěžových zónách
- Hřbet je elastický a prodyšný s manžetou na suchý zip
- Vhodné pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice univerzál, vel. 9
-5%
- Luxusní pracovní rukavice s výborným úchopem a odolností
- Dlaň z jemné lícové kozí kůže s polstrováním v zátěžových zónách
- Hřbet je elastický a prodyšný s manžetou na suchý zip
- Vhodné pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 9
-5%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 11
-5%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 150x2,2x20/16 - 24 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 355x3,3x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 250x2,8x30/16,18,20,25,25,4 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641186
-34%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640642
-35%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640641
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o140x2,6x16mm, 30t EXTOL PREMIUM 8803210
- Technické parametry: O140x2,6x16mm, 30T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,0mm, max.ot. 9000/min.
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 115x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803203
-36%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
BKS 4040 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.3 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-18%
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G15-1 lišta 30cm 1.1mm 3/8" 46čl = old 165245D8, 958400001
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G17-7 lišta 40cm 1.1mm 3/8" 56čl = old 958040611, 958400003
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G24-0 lišta 35cm 1.3mm 3/8" 52čl = old 165201C8, 958500002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G25-8 lišta 40cm 1.3mm 3/8" 56čl = old 165202-6, 165202D6, 165428-0
-12%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2025-e ele. pila 2 400w fieldmann
-38%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2030-e ele. pila 2400w fieldmann
-41%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzo 7010 pracovní rukavice fieldmann
-29%
- Spodní část vyrobena ze syntetické kůže
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Poutko pro snadné navlékání
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - ihned k odběru
Brýle ochranné, industrial, čiré TOTAL TSP301
- Technické parametry: čiré
- Značka: TOTAL
Skladem - ihned k odběru
Set příslušenství pro řetězové pily CHK 5
Skladem - ihned k odběru
Štít celoobličejový s náhlavním držákem, čirý polykarbonát EXTOL PREMIUM 8856585
-13%
- Normy: CE
- Technické parametry: čirý polykarbonát
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856671
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100220
-26%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640633
-45%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640629
-42%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640596
-44%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru