Zahradní pily na dřevo -
Podkategorie- Pracovní rukavice univerzál, vel. 11
-5%
- Luxusní pracovní rukavice s výborným úchopem a odolností
- Dlaň z jemné lícové kozí kůže s polstrováním v zátěžových zónách
- Hřbet je elastický a prodyšný s manžetou na suchý zip
- Vhodné pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice univerzál, vel. 9
-5%
- Luxusní pracovní rukavice s výborným úchopem a odolností
- Dlaň z jemné lícové kozí kůže s polstrováním v zátěžových zónách
- Hřbet je elastický a prodyšný s manžetou na suchý zip
- Vhodné pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 9
-5%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 11
-5%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 150x2,2x20/16 - 24 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 355x3,3x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 250x2,8x30/16,18,20,25,25,4 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAHS 1820i aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 150 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 4,7 m/s
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
Pila řetězová, 1800w, 35cm EXTOL CRAFT 405610
-17%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAPS 2020 SET aku prořezávací pila 20 V + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Maximální délka: 2,77 m
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
CS 4030 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-20%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Řetěz 40 cm 3/8", 57, 1,3 mm
-5%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
SET FG Víceúčelové pracovní rukavice NAREX
-30%
- Bezprsté rukavice FG-LFlexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.
Skladem - ihned k odběru
EKI 2200/40 AL-KO
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
CRP XL Pracovní rukavice NAREX
-33%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru