Zahradní pily na dřevo EXTOL INDUSTRIAL
PodkategorieŘetěz a lišta náhradní, řetěz oregon 91p045x, lišta 120sdea041/515980 EXTOL INDUSTRIAL 8795642A
- Technické parametry: řetěz OREGON 91P045X, lišta 120SDEA041/515980
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro 8795642, 8795643
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku share20v, 40cm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791921
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 455mm
- Hmotnost: 4,3kg
- Objem olejové nádržky: 150ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku share20v, 40cm, brushless, 2x4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791920
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 455mm
- Hmotnost: 4,3kg
- Hmotnost s baterií: 5,6kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Podobné produkty
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640519
-16%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640430
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641185
-42%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641170
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640801
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 11" EXTOL PREMIUM 8856638
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Worx WA5076 - Kotouč na dřevo pro WU427
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H10-7 řetěz pilový 30cm 1.3mm 3/8" .050" 46čl LP Makita
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H35-1 řetěz pilový 38cm 1.5mm 0.325" .058" 64čl Makita = old 514686764
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H50-5 řetěz pilový 43cm 1.5mm 3/8" .058" 64čl Makita = Dolmar 958099064
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H54-7 řetěz pilový 60cm 1.5mm 3/8" .058" 84čl Makita = old 528099784
-31%
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 600x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19128
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 600x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 2500/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA TCS2600 PRO
| Výkon motoru: | 0.9 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová vyvětvovací pila GAK 1001 B Güde 94418
-26%
- Zdvihový objem válce: 30 cm³
- Výkon motoru: 900 W
- Otáčky motoru: 7500-9000 min-¹
- Délka řezu: 180 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856642
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brýle ochranné čiré, čiré, s uv filtrem EXTOL CRAFT 97321
- Info: Lehké brýle s polykarbonátovým zorníkem třídy F , s vysokou odolností proti nárazu a ochranou proti poškrábání. Kategorie UV filtru : UV 400, číslo ochrany 2-1,2
- Normy: CE, EN 166
- Technické parametry: čiré, s UV filtrem
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolébková pila GWS 700 HM-2 Güde 1718
-28%
- Šířka: 800 mm
- Výška: 1155 mm
- Délka: 1350 mm
- Výkon motoru (P1): 5,2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice lurex, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856651
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640630
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GB-EPR 35 Vodicí lišta NAREX
-7%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Celková délka (L2): 416 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 60T Kreator KRT020417
-6%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856635
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás